Wpis z mikrobloga

POLAK USTANAWIA NOWY REKORD ŚWIATA WE WSTRZYMYWANIU ODDECHU POD WODĄ

Nad jeziorem Mamry został pobity rekord świata w nurkowaniu bez akwalungu. Mimo wciąż nieznanego wyniku końcowego ogromny sukces jest już pewny.

O całym zajściu dowiadujemy się od świadków zdarzenia.
"Pływałem razem z Wojtkiem, gdy ten powiedział, że zamierza pobić rekord wstrzymywania oddechu pod wodą, który wynosi zaledwie 22 minuty.
Włączyłem stoper i Wojtek dał nura. Nie wierzyłem własnym oczom, gdy stoper odliczał pierwszą godzinę, a Wojtek nadal nie wypływał na powierzchnię.'' – opowiada Łukasz, przyjaciel rekordzisty.

Wieść szybko się rozniosła i na pobliskim molo zgromadził się tłum gapiów, wśród którego był doświadczony ratownik wodny.
"W życiu czegoś takiego nie widziałem, mija już druga godzina, a ten człowiek wciąż przebywa pod wodą, wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na jego wypłynięcie."

Z ostatniej chwili: po pięciu godzinach Wojtek znajduje się tuż pod lustrem wody eksponując plecy i tylko nieznacznie nurkując. Ratownicy medyczni wykazują zainteresowanie.

Ten news idzie dzisiaj na SUPER Informera

Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do stylu, recenzji itp to bardzo proszę o krytykę. To cenne dla redakcji SUPER Informera!

#superinformer #heheszki #pasta
Pobierz
źródło: comment_XmNrg7EB9sj2KRfFFAsXmNXU2lEzyPC9.jpg
  • 1