Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z tych wszystkich wypchanych testosteronem koksów. Idą tacy przez życie i napinają się przy każdej możliwej okazji oglądając każdy swój mięsień jak cycek nastolatki. Z jednym nawet dzieliłem mieszkanie. Godzinka treningu dziennie i dwie przed lustrem. Mega męskie kuhwa! ( ͡º ͜ʖ͡º)
A dodatkowo każdy, którego spotkałem w życiu był największym leniem w robocie. Co oni kierwa oszczędzają kalorie, czy co?!
#niepopularnaopinia #mikrokoksy #gownoburza #heheszki
  • 6
@ryhu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście. Każdy wygląda jak chce. Ja nie chcę tak wyglądać i tak się zachowywać bo wg. mnie jest to prymitywne. Nigdy nie miałem problemów z różowymi, jestem zdrowy, potrafię poprzestawiać sobie meble w domu a w pracy tak jak wspominałem - nie dorastają mi do pięt. Więc pytam się: Po co mi to?
@Bociek01: To chyba nie ma tak, że po coś, w sensie, laski, zdrowie czy cokolwiek. Ze mnie też żaden, ŻADEN, kulturysta, ale chcę sobie pewne głupie widzimisię zrealizować, typu przebiegnięcie x kilometrów w y czasu, dynamiczny muscle up, czy głupi przysiad na jednej nodze, czego mi się w życiu zrobić nie udało. A że przy okazji widać w lustrze, jak się do tego organizm pomalutku przygotowuje to aż ciężko się od