Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Ja korzystałem. Telefon jak za takie pieniądze to całkiem dobry zakup. Jedyny problem to trochę zasyfiony soft. Jak w normalnym androidzie przy 2gb system zajmuje 600-700ramu to tutaj zjada po 1gb. Dlatego polecam albo odrazu robić roota i czyścić albo wgrywać coś innego. Bateria standard 1-2 dni zależy jak intensywnie używasz. GPS całkiem szybko łapie. Aparat bez rewelacji, bardzo syfiasty nie jest ale szału nie robi. Ekran jakościowo dobry ale
@vegaushp: Są jakieś romy do niego, żeby zmienić? Czy trzeba czyścić to co jest?

1/2 dni przy jakim użytkowaniu? Dziennie minimum 2 godzinki internetu + muzyki ze 4h - starczy soku do wieczora, czy w połowie dnia trzeba szukać prądu?
@anonim1133: Telefon teraz służy siostrze. Ja wyruszylem dalej testować kolejne chińskie wynalazki. Obecnie bawię się zenfone 2 ale też już chyba koniec tej przyjaźni bo vibe shot w drodze.
K3 sam w sobie był fajnym telefonem i za te pieniądze złego słowa o nim nie powiem bo wydałem na niego w dniu premiery coś kolo 600zl. Teraz w promocji na gb zamówiłem kolejna sztukę tego telefonu dla ojca który jest słaby
@anonim1133: Za 2k to bym go wysmial xd i ma 2 gb ramu nie 3. Czytnik linii papilarnych to sobie wszyscy mogą w dupie wsadzić bo nie wiem po co to komu. Najbardziej to boli brak podświetlenia klawiszy, brak jakiejś dobrej ochrony ekranu, to nie koniecznie musi być gorilla, dragontrail tez jest dobry ale ważne żeby było cokolwiek, i standard microsim gdzie jak go używałem to miałem wcześniej nano i musiałem
@anonim1133: @anonim1133: Tak naprawdę we wszystkim. Te 8 rdzeni daje moc ale to nie znaczy ze jest to już pełnią możliwości na te czasy bo procesory zawsze mogą być wyżej taktowane bądź zrobione w lepszej technologii. Obecnie wchodzi juz procesor o 10 rdzeniach. Co do ramu to są juz telefony z 4gb ramu np. moj obecny asus. Lepsze ekrany: większe rozdzielczości, lepszy dotyk, lepsze kąty widzenia, odwzorowanie barw. Aparat tez
Czyli jednak wypada zmienić telefon.
Powiem tak. Dla mnie osobiście czysty android to zaleta ale tylko w telefonie takim jak motog z 1gb ramu gdzie widać wtedy różnice w działaniu między czystym androidem a zasyfionym. Przy 2gb ramu nie widać zbytnio różnicy w działaniu. Jedynie ze na czystym nie ma smieciowych apek ale je można pożegnać rootem bądź zmiana softu na inny.
Osobiście za moją namową juz 3 mirko zdecydowało się na