Wpis z mikrobloga

Jako że mam wyciek z mojego zamkniętego grona jak każdy poważny developer gier Indie - puszczę sam za friko mój "kod", a żeby lowboby którym szkoda 5 dolców czy 2 kluczy mogły dalej robić swoje #cebulaswagin' także macie - będę postować pod #lewackiebety kilka darmowych analiz dziennie. Z fartem.

2015-07-09 Piszę z telefonu, także może być kilka literówek, ogólnie nie czuje w #!$%@? dzisiejszego dnia.

Ofiszjale:

TSM > g2

TSM to liga wyżej, rzucę 300 na nich dla tego słodkiego overpaya, bo tak.

Evolution > PH

Evolution to team który może grać niedługo na tym samym poziomie co HR lub flipsid3, grają bardzo nieźle zespołowo i o dziwo nie kojarzę jeszcze żadnego throwa z ich strony, jakiegoś mida tam poślijcie.

Dignitas > gPlay

Underperformujące gPlay to team, który z #!$%@? Digidongami nie ma prawa wygrać, fakt, upsetują takie teamy na Envy na LANie. - ale Dignitas chce być w tabeli nad TSM co już ostatnio pokazali w lidze castowanej przez tego retarda, no, Bambama. Mid/high

NME > Sinister

NME to team który #!$%@? nosem wszystkie t3 amerykańskie, koosta widzący przez smoke'i Ryu robiący #justflushathings, oni albo posiadają całego organnera na dysku, ma tonę skilla i możliwe że o nich usłyszymy w amerykańskiej pro lidzę ESEA. 300 na NME, bo tak.


#csgolounge
#lewackiebety
#freergeg
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@13vito37: wypisałem te których jestem pewny, gPlay z Piter to loteria, zależna od tego czy Bułgarzy byli dzisiaj na plaży posuwać 30tki które przyjechały na wakacje, czy kiszą ogóra przy kompach
  • Odpowiedz
@znudzonylewak: jakoś nie widać, tak więc tym razem ja dokonam wycieku z grupy i oszczędzę Ci banana ;)

Toster[...] nie dość żeś przegryw, od czego się nie kryjesz, to na dodatek ****** lowbob, jak się z Tym czujesz że będziesz robakiem do końca życia?
  • Odpowiedz