Wpis z mikrobloga

@Kanken: Ja w tym roku biegałem, podciągałem się, pompowałem, przysiady, wykroki. Nie wystarczyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teraz już zamierzam zacząć ćwiczyć trochę na siłowni, może crossfit. Na pewno zacznę dużo wcześniej (czyli już niebawem) i będę trenował intensywniej. W przyszłym roku musi się udać, bo maturę mam taką, że jak zaliczę tor to już jestem na komisji lekarskiej :D
Najgorsze w tym torze jest to, że
@michak: Ja regularnie ćwiczę na siłowni od pół roku, biegam rzadziej, ale to jeszcze nadrobię. Kwestie przygotowania do samego toru potraktowałem tak, że każdy element będę ćwiczył z osobna.


Zazdorszczę matury, bo sam piszę za rok i się cykam :/
@Kanken: Pojedyncze elementy to nie wszystko!!! Ja też pojedynczo robiłem bez najmniejszych problemów. Problemem jest złożyć to wszystko do kupy w dobrym czasie. Dlatego tobie też polecam korzystać z możliwych próbnych torów.
Basen 50m w mniej niż 90s, potem już tylko matura, lekarze i 1. sierpnia na Zamczysko :D
@michak: No to się pozapisuję, mam znajomych już na sgsp, więc tam na próbne sie wpisze bez problemu, może coś u siebie w LO skombinuję, mam wolną halę, coś się wymyśli :DD