Wpis z mikrobloga

@nurgiel: Po prostu nie lubię takich serwisów i duża większość polskiej twórczości jest słaba lub żenująca :D
W moim sercu tylko mirko, więc jakbym mógł wychwalać takie strony :D
@BlackReven: ja nie lubię ciebie, lecz jeszcze nie napisałem, że jesteś gównem, chociaż twój poziom komentarzy nie jest dość merytoryczny. A jak jesteśmy przy argumentacji to jakoś wykopki w większości nic samemu nie robią, oprócz żywienia się copy-pastą, więc mówiąc już o faktach, a nie o gustach, to neko coś tworzy i buduje jakąś polską twórczość, nie wykopki. Tym bardziej przez brak działów, sprecyzowanych tagów na wykopie nie znajdzie się tego,
@nurgiel:

ja nie lubię ciebie, lecz jeszcze nie napisałem, że jesteś gównem,

A proszę bardzo, ja się nie obrażę, wiem że dużo osób mnie tutaj nie lubi i tak uważa ;DD

to neko coś tworzy i buduje jakąś polską twórczość, nie wykopki.

No właśnie. Moim zdaniem zdaniem polska twórczość jest do bani. Jedyne co podziwiam to polskich artystów którzy potrafią tworzyć niezłe arty lub nawet swoje anime czy VN, a nawet
Mirko też coś tworzy, może nie "tak bardzo śmieszne rzeczy", ale bardziej w stronę imo świetnych artystów, którzy potrafią uraczyć swoim dziełem pod tagiem.

Wut? Ktoś tu rysuje specjalnie dla wykopków, bo nie kumam.

Nie, nie dowaliłem do pieca. Jak nie ma działów, to trzeba ogarniać tagi.

A jak ktoś chce sobie wyszukać babki która posiada kapelusz + broń + duże piersi oraz w zakolanówkach to są od tego już bardziej przyjazne