Wpis z mikrobloga

@SScherzo: lol faktycznie na to wychodzi. jak zdawałem 5 lat temu to nie było czegoś takiego jak profil kandydata tylko szło się po zdaniu do urzędu zapłacić 30zł za wyrobienie dokumentu i dostawało się papierek do wymiany na prawko.
@trq: ja się muszę dowiedzieć bo zamierzam rozpoczac kurs jeszcze w tym miesiącu, a dopiero teraz sie dowiaduje ze trzeba zapłacić wcześniej za prawo jazdy (w sensie za dokument) kiedy nawet nie jestes jeszcze na kursie xD czy to ma sens? jak nie zdam to mi oddadzą?
@SScherzo: chyba nie XD to coś jak z wpisowym na studia, kasa przepada. ale zdawać możesz całe życie więc zapłacone już jest z góry. wychodzi raczej na to samo.
@SScherzo: Nie wyrabia się TYLKO przed zrobieniem kursu. Z tego co przeczytałem wyrabia się, jak się ubiega ponownie o prawko (gdyby odebrali), i jeszcze w jakimś przypadku i może to jest dla takich ludzi. Ja wyrabiając ten numer po raz pierwszy nic nie płaciłem. Więc tu jest jakieś zrąbane wytłumaczenie. Poszedłem do urzędu z oświadczeniem lekarskim, zdjęciem i tyle. Zero płacenia, numer mam :) A te 100zł to się chyba płaci