Wpis z mikrobloga

#rozdajo #cebuladeals #gry #pcmasterrace

Mirabelki i Mireczki. Zalega u mnie pewne pudełko, które ciąga się ze mną od kilku lat. Mieści w sobie wiele wspomnień z czasów podstawówki i gimnazjum, kiedy to namiętnie kupowałem Clicka!, bo CD-Action był zazwyczaj poza moim zasięgiem finansowym. Ponieważ #gimbynieznajo to wspomnę tylko, że do Clicka (podobnie jak do większość wydawanych magazynów o grach) były dołączane pełne wersje gier. Może nie były na poziomie CDA, ale na pewno kilka kultowych tytułów się na nich znalazło (Project I.G.I. ( ͡ ͜ʖ ͡)).

Uprzedzając pytanie "Dlaczego oddajesz to na wykopie? Nie możesz przekazać do domu dziecka?" odpowiadam, że kiedyś charytatywnie z całą klasą spędziłem dzień w jednym z nich i dzieciaki miały gier po uszy, w dodatku nikt tego nie kontrolował, więc 11-latki pocinały w GTA: VC aż miło. Nie pochwalam tego, a paczka zawiera kilka brutalnych gier, których nie chciałbym dawać tym dzieciakom.

Płyt jest kilkadziesiąt (głównie Click, ale znajdzie się również jakieś CDA), tutaj macie pełną listę tytułów, a poniżej kilka najlepszych wg mnie:

- Die by the Sword
- Fallout
- Giants - Citizen Kabuto
- Heavy Gear 2
- Hitman
- Project I.G.I.
- Re-volt
- The Longest Journey PL
- Thief II

W losowaniu bierze udział cały zestaw, który wyślę pocztą lub przekażę osobiście w Krakowie lub Katowicach.

Zwycięzcę wylosuję spośród wszystkich użytkowników portalu Wykop, którzy:
- zaplusują ten wpis
- lub napiszą w komentarzu powód, dlaczego to oni powinni wygrać.

Uwaga! Wykonanie obu punktów to podwójna szansa w losowaniu!

Losowanie już w piątek o godzinie 20:30! Zielonki nie biorą udziału.
Pobierz Greenek - #rozdajo #cebuladeals #gry #pcmasterrace

Mirabelki i Mireczki. Zalega u ...
źródło: comment_rwVdZdOzTNpMz50MsaE97LqteRQjzjg2.jpg
  • 65
@Greenek: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast do #rozdajo, zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć. Jeśli to możliwe prosimy o usunięcie tagu #cebuladeals i rozważniejsze używanie go w przyszłości.