Wpis z mikrobloga

#uber w Warszawie to jakiś szajs.
Chce przejechać z miejsca A do miejsca B (12 km). Pokazuje mi czas oczekiwania 12 minut mowie OKEJ.
TYLKO TA APPKA wybrała mi kierowcę 9 km dalej (lol) stojącego w korku (lol) i czekałem ponad 35 minut aż zamówiłem taryfę i pojechałem.
To Gowno jeszcze ściągnęlo mi 10 PLN mimo tego że miałem kupon 40 pln.
#uber #ubercwel
  • 6
@WujekRada: Nawigacja w Uberze liczy czas na normalne warunki nie uwzględniając korków. Samochody Uber są na takich samych prawach jak wszystkie inne, więc stoją w korku. Jako klient masz czas 5 minut na anulowanie przejazdu i wtedy nie jest pobierana opłata za anulowanie. Kierowca do Ciebie jechał, ale co ma poradzić na korki? Appka wybiera kierowców z promienia 5km w linii prostej, a więc droga rzeczywiście mogła wynieść 9km. Poza tym
@WujekRada: Skoro są takie warunki na drodze - tak. Dobry kierowca zwykle wtedy dzwoni, poza tym sam możesz zobaczyć, że przez 3 min np. stoi w miejscu lub wiedząc, że są korki przedzwonić.
@novyr9: 2 odmówiło przyjazdu. Okej. Ten napisał SMS ze bedzie za 15 minut. To sie zebrałem i czekałem, spojrzałem na telefon a on był 500 metrów dalej od miejsca w ktorym był 30 minut temu. Za takie cos to ja dziękuję, taryfa taniej wychodzi.