Wpis z mikrobloga

@duskhorizon Twój wpis jest do dupy. Stosuj się do kilku naprawdę prostych zasad, które zrozumiałby nawet widelec z zespołem downa. Tag #cebuladeals służy TYLKO do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania #!$%@? pytań o wyniki w totka, opisywania swoich historii erotycznych z karłami na osłach czy wrzucania śmiesznych zdjęć własnych żylaków odbytu.

Pozdrawiam i usuń konto już dziś
@mateusz-zp: Nie ważne dla kogo tylko bank wymysla gadżet którego otrzymanie jest warunkowane wzięciem kredytu. I ludzie (dzieci) lapia sie na takie gowno jak chiński pluszak... Cos tu jest nie tak...
@duskhorizon: Super, kolejny bajkopisarz...

A więc parafrazując @cebulowybot:

Twój wpis jest do dupy. Stosuj się do kilku naprawdę prostych zasad, które zrozumiałby nawet widelec z zespołem downa. Tag #cebuladeals służy TYLKO do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania #!$%@? pytań o interpretację twojego wyniku ciążowego, opisywania swoich historii erotycznych z karłami na osłach czy wrzucania śmiesznych zdjęć własnych żylaków odbytu.

Śmieszne fotki,
Obawiam się, że dzieci nie biorą kredytów więc nie dadzą się złapać na pluszaka. A jak ktoś skończył gimnazjum chociaż to prawdopodobnie weźmie kredyt tam gdzie taniej a nie w BPH bo brajanek będzie miał pluszaka.

Jak ci kawę w banku zrobią to też robisz HURR DURR #!$%@? NA KAWĘ SIĘ ZŁAPAŁ? Jest różnica pomiędzy gratisem w postaci pluszaka a np Ipada za 1000cebulionów który i tak jest wliczony w kredyt a
@calaprawdaprostowoczy: powiedz mi w którym momencie napisałem bajkę

po drugie - to nie 'opowiastka' tylko propozycja dealu - chcę komuś dać hajs za jakąś #!$%@?ą maskotkę - jeśli to nie jest cebuladeal to ja nie wiem co to jest

Stosuj się do kilku naprawdę prostych zasad, które zrozumiałby nawet widelec z zespołem downa. Tag #cebuladeals służy TYLKO do dzielenia się promocjami


No to podzieliłem się - w BPH dostajesz za darmo