Wpis z mikrobloga

@GoonSquad: Wejdź w imiennik, zobacz jaki jest Twój żywioł, amulet czy inne gówno, następnie przetłumacz to na angielski i wybierz ładnie brzmiące słowo. Nazwa domeny gotowa ;-)
  • Odpowiedz
@GoonSquad: Więc nie podawaj pomysłów. Masz dobry == rejestruj. Widzisz tu dobry == rejestruj :) Nie bardzo chce mi się sprawdzać co jest dostępne ale słowa - klucze: film + sieć. Tak, żeby ładnie brzmiało, było łatwe do zapamiętania i bez myślników. Ot cały poradnik :)
  • Odpowiedz
@npsr: a co myślisz o angielskich nazwach (choć na tyle prostych żeby każdy je rozumiał)? albo nawet nazwach nieoczywistych np. chciałem nazwać stronę takeone.pl (od ujęcia pierwszego), ale niestety jakieś gówno jest pod nią:P
  • Odpowiedz
@GoonSquad: angielskie nazwy tak się przykleiły, że nie masz się czym przejmować. Nawet lepiej.

Nie oczywiste też, ale te muszą zapadać w pamięć i być proste. Twoja propozycja jest dobra.

Na jaki adres wysłać fakturę ?:P
  • Odpowiedz
@npsr: bardzo mi się spodobała, nawet od paru miesięcy widnieje jako logo mojej strony, które niestety będę musiał zmienić w końcu:( no bo zajęta strona, a nie uśmiecha mi się płacić za nią parę razy tyle co normalnie:P
  • Odpowiedz
@DOgi: jakoś nie byłem przekonany do takich domen... z jakiegoś powodu lubię tylko .pl i .com jak dla polskiej strony:P .eu to już w ogóle moim zdaniem siara:D
  • Odpowiedz