Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was ma jakiś dobry patent na transport na szosie dętki (ewentualnie dwóch), łyżek i jakiejś pompki? Obecnie ładuje to wszystko do kieszeni na plecy, ale słabo to się spisuje. Najchętniej kupiłbym torbę pod siodło. Poleci ktoś konkretne modele torby jak i pompki która do niej wejdzie? Inne pomysły mile widziane, dodam że mam już dwa uchwyty na bidony.

#rower #szosa
  • 7
@Thebre: dętki spokojnie mieszczą się przecież w kieszeniach, nawet jak napcham do nich kanapek i batonów. Tak jest u mnie przynajmniej. Pompkę swego czasu obklejałem taśmą wokół ramy pod siodełkiem, ale zacząłem wozić normalnie w kieszeni na plecach i mi to nie sprawia dyskomfortu.
@Thebre: ostatnio w Go Sport znalazłem torbę podsiodłową Kellys'a i pompeczkę, która idealnie pasowała do niej na długość. W torbie spokojnie mieści się jeszcze dziadowski multi tool, dętka 26x1,95, klucz do sporych, łyżki do opon i łatki. Polecam.
@Thebre: ja mam jakąś torbę podsiodłową z Decathlonu, chyba jeden z większych rozmiarów jaki tam był, denerwujące jest w niej to że przez środek przechodzi sznurek mocujący ją pod siodło, więc trochę to przeszkadza, ale generalnie mieszczą się tam i dętka i łyżki (choć przy szosowych oponach łyżki można olać), multitool i jeszcze generalnie jest trochę luzu, także coś tam jeszcze się zmieści ale już nie dużo. Pompkę mam Blackburn AirStik