Wpis z mikrobloga

Serio? :P Trzy tysiące na kota? O_O Dzieci w Polsce niedożywione, tyle dzieci ciężko chorych i ciągle brakuje, a tu trzy tysiące na półżywego kota który jak nie zdechnie dzisiaj to za pół roku? Spoko, każdy robi z kasą swoją co chce, ale nie wiem czy kot jest tu jedynym któremu potrzeba leczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@khad: umiesz czytać? Każdy robi z kasą co chce, po prostu mam ubaw z ludzi i problemów ludzi pierwszego świata. Pakowanie w to kasy to rozrywka jak każda inna, każdy robi co chce.
  • Odpowiedz
  • 16
@kumba: Ja już mówiłam. Chcecie dzieci ratować- proszę, Szlachetna Paczka, Pajacyk, przelewy pieniędzy na hospicja, fundacje.
Słuchaj, 5 czy 10 zł to nie jest dużo. Skąd wiesz, może Ci ludzie, co mi wysłali po dyszce, na chore czy głodne dzieci, wpłacają 5 razy tyle?

  • Odpowiedz
@kumba: masz ubaw z ludzi, którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze żeby komuś pomóc? Masz ty mózg? Napisz może na co ty wydajesz to się pośmiejemy wspólnie :D
  • Odpowiedz
@typowytypek: tylko albo AŻ. Mnie od małego rodzice nauczyli szanować wszystko i wszystkich, dlatego może nie mam problemu z tym żeby pomóc kobiecie wnieść wózek po schodach albo dać pieniądze na leczenie kota. Ogólnie karma wraca, jeśli jest się byle jakim człowiekiem to się ma byle jakie życie i się trafia na byle jakich ludzi, którzy ci ręki nie podadzą jak się potkniesz. Pożyjesz, zobaczysz, co ci będę pisał...
  • Odpowiedz
@khad: Nie ma żadnej karmy i nigdy nie było, nie #!$%@? głupot, bo to tylko kolejna internetowa moda. Jeden za drugim błazny uczą się modnego słowa i powtarzają za innymi, bo jak jesteś między wronami, to musisz krakać jak i one.

Pożyjesz, zobaczysz, co ci będę pisał...
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: Ależ nie,proszę Pana,wiem to. Ponad 100 osób zna na wykopie nawet mój adres. Proszę,niech mnie znajdą na facebooku. Wszystko mam poblokowane,o ile dobrze pamiętam. ;)
A imię i tak mam (chyba) podane na wykopie,więc spoko. Zdawałam sobie z tego sprawę,nie bój żaby. :)
Zresztą,prawda jest taka,że na ten tag powinny wchodzić osoby TYLKO zainteresowane Felicją(ponieważ nie daję innych tagów,więc jedynie jak przeglądają ogólnie mikro,to mogą to przypadkiem znaleźć),tym samym,znające moje
  • Odpowiedz