Wpis z mikrobloga

@CaravelleT3: Tak od siebie dodam, że niestety średni to deal. Miałem tą samą kartę kupioną na allegro jakieś 8-10 miesięcy temu (wtedy koszt chyba 90 cbln) i pewnego pięknego dnia padła na amen i wszystkie zdjęcia i filmy na niej tak samo. Odzyskanie danych z karty wyliczyli mi na jedyne 800 pln ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ps. Próbowałem już kilkunastu programów do odzyskiwania danych i kilka
  • Odpowiedz
@lasic01: Pewności nigdy nie masz chociaż zawsze kupuję u sprawdzonych sprzedawców ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale od tamtej pory przestałem oszczędzać na nośnikach pamięci. Może te z biedry pociągną dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@farbadookienn: @matiand1: odkopuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem taką kartę tego dnia z polecenia @CaravelleT3 i niestety ale niedawno padła...używana w rejestratorze jazdy. Pytanie czy pisać do Sandiska i mi przyślą nową, co napisać? czy iść do biedronki, ale wtedy dostanę hajs, a te karty są droższe niż 29zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aston729: tak jak pisałem. Trafiłeś pewnie na chiński badziew tak jak ja ;p nie wiem czy jest sens brać tą samą kartę od sandiska żeby znowu padła. Lepiej zainwestuj w porządna kartę pamięci a nie padaczke z promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz