Wpis z mikrobloga

@ppqa: nietypowy wybór, stawiasz na uniwersalność pistoletu, czy po prostu się podobał?
I po ile kupujesz magtechy? Nie jest to najtańsza amunicja.
@Rogue: podobał się, ma fajny spust. I najważniejsze, jest przyjazny dla strzelców leworęcznych. Nie ma dużo takich pistoletów w polimerowcach. Poza tym miałem do niego słabość z powodu radomskiego RAD-a.
To jest Magtech 8g, sztuka wyszła po 86 gr. Wydaje mi się, że znośnie. Nie chciałem żadnej fabrycznie elaborowanej.

Swoją drogą Walthery są w Polsce bardzo niedoceniane. Na H&K jakoś wszyscy się rzucają (i słusznie), a Walthery są dużo mniej popularne.
@Serfeta: ja mam pozwolenie sportowe (i kolekcjonerskie w drodze). Myśliwi od pewnego czasu nie mogą posiadać broni krótkiej.
Pozwolenie zajęło mi 7 miesięcy od momentu, kiedy wyraziłem chęć przystąpienia do klubu sportowego.
@ppqa: gratulacje Cumplu, ja nadal czekam :) Z Waltherów bardzo cenię P99, strzela mi się z niego 100 razy lepiej niż z glocka.

Kupiłeś nowy?

Jeszcze parę miesięcy i mam nadzieję, że też się będę chwalił.
@fakdesystem: dzięki. Tak, nówka ze sklepu. :)

Właśnie PPQ to jest efekt dalszego rozwoju P99. Po drodze był jeszcze radomski RAD (P99 RAD).

A Ty walcz dzielnie, jak nie odpuścisz to za parę miesięcy będziesz miał własne zabawki.