Wpis z mikrobloga

#tonyhawkproskater #gry #deskorolka #tonyhawkproskater5
Co mirki sądzą o nowym Tony Hawku? Szczerze mówiąc, to ja jestem mocno zawiedziony tym, co widzę na poniższym filmiku. Generalnie oczywiście najważniejsza w tej serii była zawsze czysta frajda, więc sama biedna grafika widoczna na filmiku mi jakoś specjalnie nie przeszkadza, ale martwi mnie, że wygląda na to, iż mocno chcą uderzyć w #nostalgia i nawiązać przede wszystkim do pierwszych trzech części.

Nie zrozumcie mnie źle, 2 i 3 bardzo szanuję, to świetne gry, które skończyłem po kilka/kilkanaście razy, ale moim zdaniem najbardziej rozwiniętą i najlepszą częścią serii jest zdecydowanie Tony Hawk Pro Skater 4, już tak bez jakiegoś sentymentalnego pierdzielenia, że 2 czy tam 3 najlepsze, bo w nie się grało za gówniaka. Za to kolejne części po 4 były już tylko gorsze. A tutaj widać, że chcą do nich nawiązać, co dla mnie jest niepotrzebnym uwstecznieniem. Mamy ograniczone, puste, niezbyt ciekawe albo już znane mapy, no i postawienie na multi, które akurat dla mnie nigdy nie byłe specjalnie istotne.

Jako fan serii, o ile będę miał na czym, to z pewnością zagram, lecz chyba już teraz porzuciłem nadzieję na spektakularny powrót serii i zabawę jak w tych najlepszych odsłonach. Oczywiście, to tylko jeden filmik, ale na razie "tak średnio" bym powiedział.
Sad_Statue - #tonyhawkproskater #gry #deskorolka #tonyhawkproskater5
Co mirki sądzą ...
  • 4
@Sad_Statue: Trochę biednie wygląda. Grałem w ten najnowszy remake i jest bardzo słabo. O ile nie spieprzą modelu jazdy, to może coś z tego będzie. Jednak wydaję mi się, że formuła THPS jest już wyczerpana i przydałaby się jakaś innowacja.
Aktualnie Skate jest dla mnie o wiele lepszą gra niż THPS.
@Sad_Statue: 2 była rewelacyjna, 3 to było poprawione mistrzostwo z drugiej części. 4 część pamiętam że od razu pojawiła się premierowo w kioskach za 20 zł, nawet jakieś polskie utwory można było dograć. Mimo to nie przeszedłem jej, była jakaś taka.. bez polotu.
Później wyszedł THUG2 na pc który był rewelacyjny, zagrywałem się w niego non stop, ostatnia grywalna część. Później jakieś Wasteland to były już biedne próby na kasę.