Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki.
Słuchajcie kilka dni temu zainstalowałem heartstona i pomyślałem, że zostanę streamerem bo podobno za to lecą hajsy z nieba.
Tutaj wam wrzucę listę jakie rozrywki będę mógł wam zapewnić:
-oryginalne decki (mam podstawowe karty więc nawet nie zaglądam do internetu po pro decki)
-brak kamerki! (Skupimy się tylko na grze, chyba ze będziecie bardzo chcieli to wam pokaże szczeline między zębami)
-merytoryczne wypowiedzi (exodia itp)
-powaga (jestem z tych ludzi co się smieją z żartów a nie opowiadają
-rozmowy z widzami na ts (jak dobije 5 widzów)
-Epickie bitwy na arenie (nigdy nie trafiają mi się epiki więc jedynie co zostaje to epickie bitwy :>)
-Czat odczytuję z telefonu bo mam tylko laptop (innowacja, pierwszy na rynku)
Mógłbym wymieniać dużo więcej ale wymieniłem już wszystko.

Stream pewnie ruszyłby koło 19.
Chętni piszcie, jeżeli będzie zainteresowanych 5 osób odpalam.

#hearthstone
GreenRanger - Cześć Mireczki.
Słuchajcie kilka dni temu zainstalowałem heartstona i ...

źródło: comment_J79dTPikgnZKmAbIaPfAzUdzvdoFpskq.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@GreenRanger: Jak chcesz zarabiać prawdziwe hajsy/zrobić karierę na twitchu to ogarnij
- plug dj
- text to speech dotacje
- brak modów
- pisanie na czacie czego się chce
Nie zapomnij o dużej ilości dank memes i będziesz w #!$%@? bogaty
  • Odpowiedz
@GreenRanger: Żeby mieć hajsy musisz mieć widzów. Żeby mieć widzów musisz grać po kilkanaście godzin mając 3 oglądających. Żeby zrobić to wszystko, musisz być charyzmatyczny i znać się na grze. A żeby zrobić to wszystko musisz spędzić przed kompem 3/4 życia. Nie licz na to, że w wakacje dorobisz się fortuny.
  • Odpowiedz
@caiuscosades: Ma w #!$%@? hajsu z tego? Ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GreenRanger: Jakoś nie przepadam za wonziem, po tym jak jego modzi dają perma za pytanie dotyczące gry, które w żadnym stopniu wonziowi nie ujmuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale szczerze mówiąc to na twitchu jakoś mega popularny się nie staniesz, bo będziesz trafiać do bardzo wąskiego grona odbiorców,
  • Odpowiedz
@PanKarmelek: Idę na Hitboxa. Liczę wstrzelić się w niszę wykopowego heartstona. Jeśli będzie z tego na chinola albo kebab to już jestem do przodu bo i tak jak przychodzę z pracy do domu to gram w gre.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz