Wpis z mikrobloga

Dobra pytanie telefon do 400zł - używki (w stanie bdb) oraz nówki. Co polecicie? Odpowiedz moto g2 czy e znam na pamięć. Równie L640 L535 czy L735. Chce nowe propozycje żebym mógł później porównać wszystko i przemyśleć. I używki iPhone 4s opłaca się? Bo widziałem po około 400 zł

Proszę bez zbędnej gównoburzy bo wołam obydwie bojówki

#android #windowsphone #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #ios
  • 20
@Friday5: iphone 4 ma malutki ekran strasznie, nie wiem czy nie będzie ci przeszkadzać, teraz 3,5'' czy ile tam jest to według mnie o wiele za mało :)
Jeżeli android to w tej cenie raczej tylko moto g.

Z tymi telefonami mam do czynienia na co dzień:
lumia 535 ma słaby ekran, dość dobry przedni aparat. Dotyk działa przeciętnie, ale najtańszy jest z tego zestawienia i stosunek ceny do jakości jak
@mikii77: u chinczykow sa juz takie praktyki ze #!$%@? ;D procesor ma nazwę w której ejst cos w stylu (dual quadcore 3GHZ ulrtrafast processsor) a tak naprawde ma 3 rdzenie i ledwo zipie :D

dobre sa tez rekordy odpalenia na telefonie z 256MB ramu androida 2.X.X

android ten mial wymagania minimalne 310MB ramu ( w ustawieniach pokazuje 2 GB ramu i adroida 4,4,0)
@Friday5: LG L90, Sony E4g chyba najciekawsze w tej cenie. Sony ma troche lepszy procesor oraz LTE i chyba NFC, LG za to ma lepszy aparat i baterie. Obydwa można ok 350-400zł jeszcze z gwarancją kupić. Ewentualnie LG F60, L70.