Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy pamiętacie lub czy w ogóle zauważyliście ale mamy tutaj Mireczka ( @dedyk ) który prowadzi sklep z #epapierosy za granicą i zrobił niedawno konkurs który udało mi się wygrać ( )

Po paru dniach dostałem przesyłkę a w niej:

- Hcigar Nemesis bronze (złoty)

- Hcigar Stillare (dripper)

- Liquid T-juice Red Astaire

Cała zawartość paczki prezentuje się tak: PACZUSZKA

Nemesis jak nemesis, popaliłem na nim 2 dni na pożyczonej baterii. Działa :D tylko strasznie łapie odciski palców i nie znalazłem sposobu jak się ich pozbyć :/ (jakieś pomysły? nie da się ich po prostu wytrzeć)

Stillare prezentuje się dość ładnie na Nemku choć kolor nie pasuje. Na isticku wygląda dużo lepiej. Wkręcałem go też w stingraya i tam wyglądał "sick as tits" pdk ;) Sam dripper jest po prostu ładny, jakość śrubek i słupków w środku pozostawia może trochę do życzenia ale jak na pierwszy dripper jestem zadowolony :D

Liquid. Pierwsze wrażenie: ł#!$%@?! Zapach: NeoAngin xD nie żartuje. Nawet miałem w szufladzie jedną tabletkę i porównałem. Identycznie.
Jest tak niesamowicie dobry że na 99% zamówię ten aromat z UK. Nie spotkałem się w Polszy z czymś tak intensywnym w smaku i ciekawym. (czerwone jagody, ciemne winogrona, eukaliptus, anyż i mentol)

Słodziutki, ale bez przesady. Zostawia przyjemny chłód w gardle a na języku długo czuć różne smaki. Nawet anyż za którym nie przepadam pasuje w tej mieszance idealnie! Chmura 10/10. @dedyk jakie to ma proporcje?! Ile kosztuje aromat? (z przesyłką) Staram się go oszczędzać, ale wiem że nie wystarczy mi na długo i będzie mi go bardzo brakować :(

Sklep kolegi @dedyk to http://cigreen.com/pl/
Według mnie świetna promocja sklepu! Rób więcej konkursów. Mam nadzieję że następnym razem więcej ludzi się nimi zainteresuje!
Pozdrawiam @sheep17

#epapieros #epapierosy
  • 10
@sheep17: Z tego co widzę nemesis jest mosiężny. Jak go trochę dłużej poużywasz to sobie zmatowieje i już nie będzie łapał palców. Możesz się jeszcze zainteresować przyspieszoną patynizacją jeśli lubisz takie zabawy.
@Grubstone: Był błyszczący a zostały na nim praktycznie wyżarte moje linie papilarne... Da się to jakoś wyczyścić? żeby znów był błyszczący i śliski? Bo jest matowy i szorstki :(
@sheep17: Bierzesz papier ścierny z drobną gradacją i jedziesz. Na finisz pasta polerska na tanią ściereczkę z mikrofibry, albo ręcznik papierowy i będziesz miał lustro. Najlepiej jak zamontujesz sobie moda na jakąś wiertarkę, czy coś w tym stylu, bo inaczej zajmie ci to trochę czasu. Mnie szybko się znudziła taka zabawa, bo trzeba to powtarzać dosyć często.
@sheep17: Dzięki za wpis!
W Red Astaire zaopatruję się u konkurencji dla użytku własnego i znajomych :) Prędzej czy później pojawi się w mojej ofercie.
12,95€ za 30ml koncentratu + 4.9€ wysyłka do PL -> http://www.ezsmoke.ie/concentrates-c-4883/515-concentrate-tjuice-astaire-30ml-p-515.html (kod vaped - 10% off ;p)
Mieszam 80VG/20PG - 15% concentratu i odstawiam na 2 tygodnie.
Jeśli chodzi o polerkę moda, to polecana jest pasta Brasso - https://www.youtube.com/watch?v=FTVpWVEGGJ0

Vape on!
@dedyk: Czyli około 70 zł i w zasadzie 200ml tego pysznego #!$%@? można zrobić :D Albo nawet więcej bo myśle że przy 10% też jest dobrze ;) Dzięki jeszcze raz!