Wpis z mikrobloga

#przecineqzajada #biedakikupujo Dzisiaj trochę wcześniej niż zwykle - bardzo prawdopodobnie że nie będzie mnie jutro przy komputerze, a chce aby cykl był wydawany w miarę regularnie.

Mieszanka studencka- Biedronka 8/10

Opis: Jeżeli potrzebujecie taniego prowiantu na wycieczkę to ten produkt jest idealny - szybko można się najeść i starcza na długo.

Jest to produkt znanej marki w przebraniu: bowiem producentem tej "mieszanki studenckiej" jest firma "Bakaland".

Czekolada mleczna - Magnetic - Biedronka 9/10

Opis: Czekolada o wiele lepsza od tej z Carrefoura. Baardzo smaczna i tania

Jest to kolejny produkt znanej marki w przebraniu: bowiem producentem tej czekolady jest firma "Jutrzenka".

serek waniliowy - Tola - Biedronka 2/10

Opis: To chyba pierwszy tani produkt z biedronki na który będę psioczył. Smak tak sztuczny że to szok, ci chemicy to w życiu wanilii nie próbowali.

Top Chips solone - Biedronka 7/10

Opis: Tanie, dobre, tylko trochę mało.

Bułeczki maślane - Lidl 8/10

Opis: W połączeniu z dżemem malinowym, są przepyszne.

serek brzoskwiniowy Milbona - Lidl 7/10

Opis: Na prawdę pycha, dużo owoców, i raczej nie jest chemiczny :)

Mikado - Sos barbecue - Lidl 4/10

Opis: Nie polecam, ma strasznie płynną konsystencje jak na sos berbecue. Ogólnie nie smakował mi, ale dało się zjeść

Nussano - Kaufland 1/10

Opis: Jest to obrzydliwa podróbka nutelli. Sztuczna jak mało co.

Zrezygnowałem, listy rzeczy którą zamierzam spróbować, ponieważ nie wiele z niej wynikało, zawsze kupuje to na co akurat mam ochotę, ale produkty polecajcie nadal będe wiedział na co zwrócić uwagę:)

Jeżeli masz jakieś uwagi dotyczące formuły pisz w odpowiedzi, przyjmę krytykę :)

P.S. Obserwujcie ten tag

P.P.S. Nie obserwujcie mnie - pisze dużo pierdół (naprawdę nie chcecie tego czytać)

P.P.P.S @bboymc: Może byś odpowiedział :)
  • 5