Wpis z mikrobloga

Mirko, jak zrobić by w pokoju było serio ciemno w środku dnia? Ale nie zwyczajnie ciemno, tylko mega czarno. Zastanawiam się nad kupnem rolet, ale są takie które nie przepuszczą w ogóle światła? Wszystkie które widziałem u znajomych jednak dają taką poświatę jasną. Ktoś może coś doradzić? Może znacie jakąś firmę w Krakowie która cuś takiego robi, najlepiej z montażem. Potrzebuje to bo pracuje w nocy, a w dzień ciężko spać jak to słońce tak napiernicza. #pytanie #niewiemjaktootagowac #krakow #pytaniedoeksperta #sen
  • 13
  • Odpowiedz
@koker: są rolety zaciemniające, ale musisz mieć takie z zabudową. Ja zamawiałem w firmie, która ma stoisko w tesco na wielickiej i jestem zadowolony, chociaż nie pamiętam ile mnie to kosztowało. Ale wszystko elegancko na wymiar, zero światła.
  • Odpowiedz
@koker: bliżej tysiaka niż stówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) za dwa okna (po dwa skrzydła na każdym oknie, w jednym 45x150 cm i 110x150 cm, w drugim jakieś 20-30 cm więcej).
  • Odpowiedz
@koker: ja kupowałam w Budvarze na pl bieńczyckim parę lat temu,podgumowane,kolor można wybierać,do tego są prowadnice które zapobiegają prześwitom po bokach. Za jedną płaciłam ok 120 zł,wymiary okna typowego w starym bloku,nie potrafię Ci podać wymiarów bo już tam nie mieszkam.
  • Odpowiedz
@koker: ja mam stąd: link, a dokładniej takie: link
Polecam, pierwsze kupiłam u nich z 10 lat temu i nadal działają bez problemów, a ostatnio dokupiłam jeszcze kilka do innych sypialni i wszystkie były zrobione bardzo dobrze. Z pomiarami i montażem radzi sobie nawet blondynka ;)
  • Odpowiedz