Wpis z mikrobloga

@b__g: w uk £9.99 i na androida dopiero na jesieni, także tego ten... I tak serio, nie wiem w czym lepsze od spotify. Chyba tylko w tym, że mają Swift i Prince'a.
  • Odpowiedz
@rss: chociażby ilością utworów (zauważalną), po wstepnej konfiguracji, która potrwała ~3 minuty, wstrzelił się w 90% w mój gust muzyczny.

@qball: hmm.. trochę w tym prawdy - ale z trochę innego powodu. u mnie wygrywa ze spotify również ze względu na wbudowaną w system aplikację - która nie laguje i działa bardzo sprawnie. ;)
  • Odpowiedz
@Jubei: nie ma co ukrywać, że projekt jest skierowany głównie do użytkowników korzystających z produktów apple.

IMHO fakt, że w polsce płacę za tę samą usługę $4.99 podczas gdy w UK płacą 10 funtów jest tfu, tfu.. sprawiedliwe. :)
  • Odpowiedz
@Jubei: usunęli 3 dni temu Prince'a ze Spotify..... Wcale nie mam tutaj próby zmuszenia wszystkich przez wytwórnie na przejście.. wcale. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@b__g: dla mnie było 10/10, teraz jest jakieś 7/10. Spotify 6/10, więc blisko. Niech poprawią przerwy między utworami i zapisywanie do trybu offline to zostaję z nimi, szczególnie, że wyjdzie taniej niż spotify - 5 osób mam w chmurze rodzinnej
  • Odpowiedz
@b__g: pomiędzy utworami mam 5-10s przerwy nawet na LTE/WiFi 50Mbps. Jeśli chodzi o zapis do offline - fajnie by było hurtem zapisać wszystko, a nie po albumach/wykonawcach
  • Odpowiedz
pomiędzy utworami mam 5-10s przerwy nawet na LTE/WiFi 50Mbps


@rolfik_r1: hmm, to dziwne. z tego co zauwazylem u mnie buforuje 2-3 utwory do przodu zawsze, wiec nie odczuwam zadnych przerw miedzy utworami.

co do zapisu hurtem - nie korzystam az na tyle - sciagam tylko to co mi sie naprawde spodoba. ;>
  • Odpowiedz
@b__g: ja słucham dużo w samochodzie, a tylko 3GB pakietu mam. Zeżre mi to w jakieś pół miesiąca, więc wszystko co mi się podoba leci do offline. Chociaż ostatnio słucham głównie Beats1, więc i tak zaraz pakiet się pewnie skończy
  • Odpowiedz