Wpis z mikrobloga

#wroclawskiewykopparty
Wpadłem ino na chwilę co by pogadać troszkę ze znajomymi, których dawno nie widziałem, było całkiem przyjemnie, atmosfera strasznie luźna i to jest najważniejsze. Ale nie dla mnie taka pogoda duchota, a jeszcze to był trzeci dizeń baletu na niepolda z rzędu więc odpuściłem tym razem i wróciłem do domu :)
@ojaadaj20 nie wybaczę Ci tego, że nie pamiętałaś mojego imienia! haha
@kmicolo dobra imprezka, miło było Cię zobaczyć :D
@PanKara Dzięki za obiecaną dobry rok temu maść na ból dupy :D Również dobrze było Cię zobaczyć staruchu :D
@filiprock jeszcze raz gratuluje obrony! Na piwko sobie skoczymy na dniach na pewno!
jakiś niebieskipasekprzegryw zbłaźnił się trochę bo podszedł do @ycnamocaba (ycna BOMBA xD)
i mowi: "19 - 90 !" wszyscy patrzą jak na idiotę i myślą o co chodzi.. -"Ty jesteś @kate1990 !" - no niestety, nie trafiłeś malutki, biedny odszedł.. @filiprock potwierdzi wersję wydarzeń! xd
@MasterSoundBlaster Ty mordko strasznie zarosłeś i wybacz, że Cię nie poznałem :D
@uosiu również miło było zobaczyć! :D
było jeszcze kilka osób, z którymi rozmawiałem ale niestety nie pamiętam / nie znam nicków (Bo znam z real life, że tak powiem :D )

I nie mogłem wyjść z podziwu, że był na party Elfik, aż musiałem sprawdzić na telefonie czy to na pewno ona, wszystko na telefonie mi się zgadzało, prócz tej pszenicy, bo na niepolda tylko bloki, ale twarz ta sama! :D
  • 9