Wpis z mikrobloga

Znowu widzę to całe "zbieramy na bilbort", jesteście pieprzonymi cebularzami, wojownikami piwnicy, obrońcami świętej dumy narodowej, żołnierzami herbu cebuli.
Wszyscy tak bardzo kręcicie beczkę z narodowców, by potem mieć bulwers, bo HURR DURR POLSKIE OBOZY ZAGŁADY, SIRIES BIZNES, KONIEC ŻARTÓW, ROBIMY AFERĘ
Ogarnijcie dupy stulejowi bojownicy, tylko zakompleksione polaczki by srały o ten artykuł, czy co to tam jest, z jakiegoś dziennika, CZYMKOLWIEK TO JEST.
#bekazpodludzi #patologiazewsi #rakcontent #zbieramynabillboard
P.....n - Znowu widzę to całe "zbieramy na bilbort", jesteście pieprzonymi cebularzam...

źródło: comment_tHVNTxkF9ShIA5gYF2FUdHsorF95t3lf.jpg

Pobierz
  • 4
@Wypoks: Myślę, że odbiera to tak, że media mówią o miejscu gdzie stoją te obozy. Oczywiście uważam, że ten zwrot nie powinien być używany. Myślę też, że billboardy nic nie dadzą. Dlaczego nie dadzą wyjaśniłem tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/13379087/uwazam-ze-idea-calej-akcji-jest-jak-najbardziej-sl/ .Jeżeli nie podoba nam się to określenie to powinniśmy zwracać się do tego kto używa tego zwrotu, poprzez punkt 2 i 4. Jeżeli chcemy uświadamiać młodych ludzi to punktu 1 i 3. Niestety nikt