Wpis z mikrobloga

Witam całą #acleague ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio było bardzo gorąco i na dworze i w samej lidze zatem mam teraz kilka ogłoszeń, a zatem:
- Ostatni wyścig na torze Nürburgring zostaje definitywnie anulowany, punkty oraz kary nie zostają przyznane.
- W najbliższy Czwartek tj. 09 lipiec rozegramy ponownie wyścig na torze Nürburgring.
- Hasło do serwera zostaje zmienione i nie będzie już dostępne publicznie, w momencie faktycznej zmiany zostanie rozesłana informacja na PW do wszystkich uczestników #acleague
- Wołam @xoSx_Racing - chcesz zostać dopisany do ligi? :) wtedy policzy się także Twój wyścig na Monza.
- I ostatnia sprawa, tak jak to wczoraj pisał @manix93

to Damian za wcześnie hamował i postawiło go lekko bokiem co widać na stop-klatkach


Na wideo będzie widać, że żadnego uślizu nie uświadczyłem, nie było jazdy bokiem jak twierdzisz, a Twoje teorie świadczą tylko o tym, że chcesz usprawiedliwić swój błąd przerzucając desperacko winę na mnie.

@James_Earl_Cash @ckbucu @pazdzioch564 @matelusz1 @iAdamM @oldman83 @kamien_w_bucie @edq @xWaleq @tatwarm @Rabsztok @damian_co_dalej @lume @Mak0wi3c @zabaracer @tejotte @Kauabang @iso9001

#assettocorsa #simracing #ogloszenie #zaorane
  • 21
@iAdamM: Ogólnie sam start nie był tragiczny, chociaż i nie było kolorowo, no ale już w późniejszym etapie wyścigu doszło do kolizji które znacząco wpłynęły na wynik końcowy. Kolizji w których uczestniczyła osoba nie zapisana i jak można ją ukarać skoro nie jest w lidze?? To był błąd i dlatego wyścig zostanie powtórzony na poprawionych zasadach.
@iAdamM: Akcja z filmiku to całkiem co innego. Akcja z xosxem była bodaj na 15 lapie po niej makowiec i zaba rozwalili silniki i musieli wyjść, Ty sam ledwo ominąłeś tą kraksę, widziałem na repie.
@iAdamM: moja kraksa z manixem w żaden sposób nie przyczyniła się do powtórzenia wyścigu, nie raz już mnie ktoś #!$%@?ł i jakoś wyścigów nie powtarzaliśmy.
jedynym powodem ponownego rozgrywania nurba jest to że dużo bałaganu zrobiło sie i nie ma jak ukarać winowajcy :p
a Twoje teorie świadczą tylko o tym, że chcesz usprawiedliwić swój błąd przerzucając desperacko winę na mnie.


@TheSznikers: "a Twoje teorie świadczą tylko o tym, że chcesz usprawiedliwić swój błąd przerzucając desperacko winę na mnie."

Było ok, ale zaczynasz mnie powoli Damian #!$%@?ć. Może faktycznie nie powinniśmy wjeżdżać w zakręt 2wide bo faktycznie przyznaje na spokojnie teraz, że byłem przed zakrętem te 100-150m troszkę za daleko, ale żadnego błędu nie popełniłem.