Wpis z mikrobloga

A tak wygląda nasza ściana gracza w naszym sklepie w Dąbrowie Górniczej :)

Pochwalcie się Mirki w komentarzu swoją kolekcją gier pudełkowych na konsole, musi być na zdjęciu widoczna karteczka z napisem #xgamecenter :) Mirek z największą kolekcją gier może wybrać sobie dowolną grę z naszego sklepu internetowego www.xgamecenter.pl do wartości 50 zł na dowolną platformę.

Czas start od teraz do godziny 24:00 w niedzielę 05.07.2015.

#rozdajo #cebuladeals #ps3 #ps4 #xboxone #xbox360 #xbox #konsole
xgamecenter_pl - A tak wygląda nasza ściana gracza w naszym sklepie w Dąbrowie Górnic...

źródło: comment_7co94t5DaXwqVwDNMQ2jEafdzQntKlZC.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Templar: to niezła cena :D w ogóle niezłą kolekcje gier i kolekcjonerek masz, ja mam tylko kolekcjonerkę z WatchDoge, bo była w cenie zwykłej pudełkowej wersji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@archonik: Z największą ilością gier nie oznacza że ma wszystkie gry na świecie, a skoro ktoś ma dużo gier to znaczy że lubi grać i coś na pewno wybierze.
  • Odpowiedz
@ReyPL: Są podwójnie, bo jest polska i angielska wersja. Przy tych 3 grach to najpierw kupiłem polską, standardową edycję, a później na eBayu kupiłem angielskie kolekcjonerki, nie chciało mi się bawić w dalsze odsprzedawanie samych gier. Jeszcze też Fallouta 3 mam po angielsku dodatkowo, bo w polskiej wersji nie było trofeów.
  • Odpowiedz
@ReyPL: Teraz się tak zastanawiam skąd ten Assassin 1 w dwóch sztukach, bo tam kolekcjonerkę to mam tylko na PC, ale już sprawdziłem w starych mailach na Gmailu - jak kupowałem kolekcjonerkę dwójki to koleś też dorzucał jedynkę :P

A z Portala właśnie na PS3 nie mam platyny, tylko na PC zdobyłem wszystkie osiągnięcia, moglibyśmy to zrobić, tylko jakoś tak dopiero za 2-3 tygodnie, teraz za dużo roboty mam.
  • Odpowiedz