Wpis z mikrobloga

Taki ładny Power Bank Xiaomi 16000 mAh sobie kupiłem na #banggood, kupiłem też etui do niego, dałem odpowiednio 27,99$ i 6,27$ :) Przyszedł w połowie naładowany więc mogłem go od razu wypróbować :D Szedł ok. 4 tygodni Sweden Postem, etui szło nieco ponad tydzień. Wszystko wskazuje na to, że Power Bank legitny :)

#itemyzchin #pokazzakupy #chwalesie

PS: Mógłby ktoś polecić jakieś #chinskiecuda odnośnie smartfonów? Co jest teraz na topie i się opłaca i tak, żeby działało u nas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ziemniak00 - Taki ładny Power Bank Xiaomi 16000 mAh sobie kupiłem na #banggood, kupił...

źródło: comment_2RnuAN7icMFV4uboPaUToFnmsdGa7zdq.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Adrian00: Podpowiadam: kablem ( ͡º ͜ʖ͡º) No przecież Ci napisałem cumplu, że nie wiem ile dokładnie mi się ładował w połowie pusty, kilka godzin. Te 9 h to przytoczyłem z tej strony, którą jakiś inny Mirek ostatnio gdzieś podawał.
  • Odpowiedz
@Husejnow: jaki Ci dojdzie powerbank cumplu, to sprawdź koniecznie czy czasem nie #!$%@?, poradnik tutaj.

Dzięki za poradę odnośnie telefonu; możesz mi jeszcze powiedzieć czy wszystkie smartfony z Chin będa działać w Polsce czy muszę zwracać na coś uwagę przy zakupie? :)
  • Odpowiedz
@Husejnow: zawsze lepiej sprawdzić, z #banggood też podobno zawsze oryginalne, ale lżej mi było na sercu jak sprawdziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głównie właśnie chodziło mi o smartfony Xiaomi, nie dopisałem. To będą wszystkie od nich działać czy mam na coś patrzeć w opisach?
  • Odpowiedz
@ziemniak00: sa rożne wersje, na niektórych nie bedzie działać 4g. Ogolnie na IBG sprzedają wersje tylko działające w Europie z tego co wiem. Jezeli znajdziesz model to pytaj na #xiaomi na pewno ktoś Ci odpowie.
  • Odpowiedz