Wpis z mikrobloga

Udało się! Mimo straty 20s przed ostatnim odcinkiem udało się odrobić (z kapciem!) i rzutem na taśmę wyprzedzić @ZmutowanaFrytkownica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW, @ckbucu przydałyby się jakieś przypomnienia na dzień przed końcem eventu, bo dziś o mało znów nie zaspałem z jazdą... I może ręcznie wyniki zapisywać, bo ta strona ich to o kant dupy rozbić. Szkoda też, że nie można zobaczyć wyników poszczególnych odcinków, a jedynie klasyfikację po nich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dirtleague
Pobierz KORraN - Udało się! Mimo straty 20s przed ostatnim odcinkiem udało się odrobić (z kap...
źródło: comment_ZWBlNX2DnaQm8nP1GpKN6MhDTmjYE4z3.jpg
  • 4
@KORraN: Gratki :) Ja wyleciałem na stage4 i poprzednie też mi słabo poszły. Postaram się wrzucać przypomnienia. Po aktualnym eventcie dodam w wynikach wyniki z event 1 - bo tylko ja i Ty mieliśmy naliczone punkty.
@ckbucu: Z tym naliczeniem za poprzedni event to też nie do końca - w klasyfikacji pokazuje jedynie jakieś bonus points, sumarycznie wszyscy mamy 0 za ten rajd.
@KORraN: Tak, bo wyzerowałem póki co staty za 1 event. Wg strony ja miałem punktacje z 1 miejsca a Ty z drugiego ;) Ogólnie jest coś #!$%@? bo nie mogę dodać teraz tych punktów innym zawodnikom. Wrzucę tabelę w xls.