Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tych chorych #!$%@?ów którzy najpierw jedzą posiłek, a na koniec piją np. herbatę czy inny napój. Jak można jeść chleb... suchy chleb, z jakąś szynką czy serem dajmy na to, nie popijając tego suchego #!$%@? jakąś herbatą czy kawą tylko zjeść wszystko a potem wypić herbę. Tacy ludzie są jak Lanos z przełącznikiem na LPG. Najpierw gaz/kanapka->przełącz->benzyna/herbata. No ja nie rozumie tego.

#niepopularnaopinia #oswiadczenie
  • 4
@kozlak_drinker: ja zawsze jak coś jem, muszę w trakcie jedzenia czymś stale popijać. Nie wiem, niedobór śliny czy ki #!$%@? ale muszę, inaczej mielę i mielę, aż nie mam ochoty przełykać tej mielonki :x Najgorzej z pieczywem wszelakiego rodzaju, bo z mięsem czy np. kluskami z truskawkami tak już nie mam. O co chodzi? :c
@nietopies: ja tak nie umiem przykro mi, uważam to za dewiację i zamierzam w profilowym zrobić zblurowane zdjęcie herbaty żeby wszyscy wiedzieli że tacy ludzie jak ja żyją. Herbata w trakcie posiłku - nie bądź obojętny.

@windows8: Nie wiem, ale również nie potrafię wypić herby po śniadaniu tylko w trakcie jedzenia! Jedyny moment kiedy piję po to kiedy wódkę popijam, ale nie wiem czy to się liczy! ( ͡°