Wpis z mikrobloga

@Oxyn: Na nocnej postujesz ile chcesz, ale tradycja jest taka że nie używasz tagów (jednak i tak spora część osób używa). Oczywiście nocna to "szlachta" i spotkasz więcej śmieszków poza kontrolo piszących usuń konto niż na dziennej, nocna to po prostu zjazd śmieszków i studentów lub pracowników którzy nie mogą spać przez pracę.
@lamernoire: Kiedy jeszcze byłem studenciakiem przeszedłem przez sporo nocnych zmian więc wiem co piszę, ale bardzo chętnie się dowiem co ciekawego wydarzyło się w ciągu ostatnich 3 lat (a o czym nie wiem) na nocnej oprócz afer, manipulowania głosami na innych portalach czy spamu. Było może kilka sytuacji gdzie mirki pomogły komuś (w tym mi) w tym, nad czym się głowił ale to wszystko. I jeszcze te tryumfalne posty pod koniec
@lamernoire: Nie przeczę że czasem znajdzie się dobry content na nocnej ale ostatnie czasy to dno rowu Mariańskiego (a właśnie ostatnie czasy opisywałem koledze Oxynowi), chociażby całkiem niedawna akcja z lasem na głównej. Kiedyś przynajmniej zdarzały się nocne festiwale sucharów aka dobrego humoru ale ich od co najmniej roku nie widziałem, bywały jakieś dobre tagi, Feuer i FriQ wrzucali coś ciekawego na nocnej, można by tak wymieniać.