Wpis z mikrobloga

Wczoraj się nudziłem i przeglądałem GTN. Jeżeli ktoś ma konto na ToFN, to informuję nie-subów, że jeszcze wieczorem był Rocket Boost i ukrywanie slotu głowy w okolicach 200k srebra (boost widziałem za 180k). Wszystko po kilka(naście) sztuk. Dzisiaj nie odpalałem gry, więc nie wiem.

Kto nie wie, co to:
- Pierwsze jest przydatne tam, gdzie nie działają mounty (budynki, jaskinie itp.)- masz kilkanaście sekund lotu z prędkością mounta, potem minutowy cooldown i możesz lecieć znowu. Pojedynczy unlock na całe konto. Zwykle kosztuje w okolicach 500 - 800k.
- Drugie to poprawka czysto kosmetyczna, ale na pewno niektórzy wiedzą, jakie to jest irytujące, kiedy masz jakiś durny hełm, maskę, albo coś, które nie pasują do reszty wdzianka, a nie możesz ich zdjąć, bo spadną staty. W rezultacie postać wygląda np. jak Macierewicz w bikini. I tutaj znowu - albo wydropiło z paczek Kartelu i ludzie się pozbywają, albo ktoś się bawi w spekulację. Zwykła cena oscylowała wokół 500k, jeżeli mnie pamięć nie myli. Jeden unlock na postać.

Oprócz tego, z racji trwającego eventu, są tanie czarno-zielone kryształy +41 (level 50), a od jakiegoś czasu jest mnóstwo wszystkich innych lvl 10 (zależnie od tego, na jakie paczki jest promocja w Kartelu i co wydropią) więc kto nie ma, może szukać.
Aaaa, no i jeszcze widziałem mounty zwierzęce (Chemlizard, Orobird, Uxibeast) poniżej 300k.

#swtor