Wpis z mikrobloga

@wruuth: Dlaczego crap? Całkiem udana produkcja... grałem bezpośrendio po premierze, ale niestety na moim wysłużonym już lekko MacBooku i nie było to zbyt wygodne... nie mniej w oczekiwaniu na Fallouta całkiem fajny przerywnik.
  • Odpowiedz
@wruuth: w F:T nie grałem... bugów, o których wtedy wszyscy się rozpisywali jakoś nie zauważyłem. Jedyna zniechęcająca rzecz to system rozwoju postaci, który zypełnie mi nie podchodził. Technicznie... no cóż, traktuje ją jako produkcję ze średniej półki, więc się nie czepiam :P Bugi już pewnie poprawili, więc można grać :)
  • Odpowiedz
@neo_vir: Moja ostra ocena może wynikać z faktu, ze byłem strasznie najarany na te gre. Mialem nadzieje, ze dostane coś pokroju Fallouta (pod względem klimatu, fabuły itp.). A wyszło mocno przeciętna gra taktyczna, która jest gorsza zarówno od Fallouta (pod względem klimatu) jak i F:T czy Jagged Alliance 2 (pod względem aspektu taktycznego).
  • Odpowiedz
@wruuth: Akurat fabularnie i tak gniecie szrot Bethesdy, Fallout 3 (i zapewne będzie gniotła Fallout 4, jako, że fabułę znowu pisze ten sam grafomański pajac), a system walki choć nieidealny, również wciąż o niebo lepszy. Może gra nie spełniła wszystkich pokładanych w niej nadziei, ale daleki byłbym od nazywania jej crapem.

  • Odpowiedz