Wpis z mikrobloga

@typ711: @XAIMEII: @Manymouse: @SmoothTension: @typ711: @Melisandre: @bravenewworld63: @SmoothTension:
Przecież ja nic nikomu nie polecam, wrzucam tylko promocje. Czy ja ci każe kupować? :)
Możesz pić wodę, ale ci co mają dłuższy staż wiedzą że czasem jest ssanie na cukier i wtedy takie rzeczy siadają idealnie, szczególnie na redukcji :)

Aspartam jest zdrowszy od cukru.

Dawka aspartamu dla której w badaniach obserwuje się szkodliwy wpływ
@SmoothTension: Ale mnie chodziło głównie o syf, za który uważam właśnie cukier i inne podobne ; )

@Melisandre: Może powodować nawet i zatwardzenie, nie obchodzi mnie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Polska4Ever: Dobra, bo się tu zaczyna jakaś gównoburza robić.

Możesz pić wodę, ale ci co mają dłuższy staż wiedzą że czasem jest ssanie na cukier i wtedy takie rzeczy siadają idealnie


Nie musisz mi
Ale mnie chodziło głównie o syf, za który uważam właśnie cukier i inne podobne ; )


@XAIMEII: nie wiem o co ci chodziło, napisałeś co innego (rozbij logicznie swoje zdanie: "[Pepsi MAX to] sam cukier z chemią" znaczy, że tam jest cukier i chemia, a jest tylko "chemia" z czego chemia jest i w truskawkach więc pewnie i tu miałeś na myśli co innego, a mianowicie syntetyki), a jak stwierdziłem, że
@SmoothTension:

że to bzdura oskarżać Pepsi MAX o kaloryczność


Co Ty #!$%@?? Z działu marketingu, że taki ból dupy masz? Skończ synek, nie mam zamiaru nikomu swojego zdania w gardło wsadzać. Myśl sobie co tam chcesz o tym napoju, ja się O PICIE KŁÓCIĆ NIE BĘDĘ xD