Wpis z mikrobloga

@karolp1993: @Fitzpatrick: w środku pływała druga "zaślepka", tak jakby maszyna zamiast ją przykleić to ją tam wrzuciła. W sumie nie napisałem, że to coś strasznego, tylko zwróciłem uwagę, że coś takiego miało miejsce a tu proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dambur: polecam mieć dobre układy z rodzeństwem, bo przypadkiem siostra może zostać dentystką a brat policjantem ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@truskawaa: tak miedzy nami (bo żona nie wie co to wypok a mały jest za mały), to ja bym wolał tu rozdać i złapać parę żebroplusów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mam taką żonę co by było zaraz hurr durr zjadłeś kinder czekoladę i będziesz mieć cukrzycę i w ogóle to moje było itd., znasz ten typ człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@truskawaa: mam takie usposobienie, że teraz mam wyrzuty sumienia ( ͡° ʖ̯ ͡°) że może sobie biedna taka z ochotą na słodkie tam siedzisz a ja złamałem Twe serce i nie dam amci ()
  • Odpowiedz
@truskawaa: i żyli długo i nieszczęśliwie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jak chcesz ciekawostkę, która może spowodować, że Twoje życie będzie wspanialsze, możesz odezwać się do mnie na PW to Ci powiem sekret ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz