Wpis z mikrobloga

@lume: Pozwolę sobie zauważyć, iż umiejętności programistyczne i graficzne nie muszą przekładać się na oryginalność i dobry projekt, a na "content" mamy kilka polskich odpowiedników. Skoro czepialstwo odhaczone to do meritum: Mod Better Than Wolves do dziś chodzi na 1.5.2, Flower uznał, że wycinanie rzeczy dodanych przez Mojang, albo ich zmiany, żeby miały swoje miejsce i cel jest pracą straconą. Może nie będziesz miał wielkiej liczby użytkowników, ale powiedzmy sobie szczerze,
@lume: Czy na łatwiznę to bym nie powiedział, mody nie muszą być ze soba kompatybilne, trochę nie rozumiem tej mody na kompatybilność, szczerze mówiąc. W przypadku BTW nie ma ona większego sensu, nie dość ze psuje cały efekt, to jeszcze kupa roboty z "a mi nie działa z X i Y po dodaniu Z". No ale założyłem sobię, że to będzie modyfikacja mechaniki, a nie narzędzie, mea culpa.

Ja nie twierdze,
@lume: I tak już szósty rok czekamy. Myślę, że jak Mojang da sobie spokój, a Microsoft zacznie kombinować z MC2, albo innym cholerstwem, to graczy z MC nie zostanie tak wielu. No nic, powodzenia, pozostaje tylko mieć nadzieję, że panowie ze Szwecji przestaną już psuć, niedawno oznajmili koniec wspierania Scrolls, może tym razem..