Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911:
Dwumas idzie na cmentarz. Do tego dźwięk i obroty tego auta mnie #!$%@?ą. Jeżdżę E46 półtora roku i dalej nie mogę się przyzwyczaić, że przy 3,5k obrotów auto wyje jakby miało zaraz wybuchnąć. Do tego sam dźwięk, choćbym stawał na głowie i wymieniał wydech za tłumikiem to i tak będzie chodziło jak #!$%@? Ursus. Z Benzynki mogę zrobić potwora i kombinować jak się da z brzmieniem.
  • Odpowiedz
@BigSW:
Będę szukał po wakacjach Lancera 10 w benzynce, mam dość tego ropniaka. Auto mam eleganckie, zadbane i nie zburaczone ale sam fakt, że jest dieslem wali mnie na plecy. Będzie lepiej w dieslu mówili. Taki #!$%@?. Człowiek uczy się na błędach.
  • Odpowiedz
Będę szukał po wakacjach Lancera 10 w benzynce, mam dość tego ropniaka. Auto mam eleganckie, zadbane i nie zburaczone ale sam fakt, że jest dieslem wali mnie na plecy. Będzie lepiej w dieslu mówili. Taki #!$%@?. Człowiek uczy się na błędach.


@Howkin: sam chcę mojego klamota e46 w ropie sprzedać, a później prawilnie benzyna, a taki lancerek 10 też niczego sobie
  • Odpowiedz
@Zeroize:
No właśnie ja jeżdżę głównie po mieście ze względu na chorą nogę, bo nie mogę za daleko dojść, więc robię nim głównie trasy w które bym się wybierał spacerem...
  • Odpowiedz
@Howkin: Zawsze i wszędzie diesel #!$%@? będzie! A tak na serio, do miasta nie ma nic gorszego, w zimie to się zagrzewa jak już zapomnisz, że do pracy jechałeś wtryski się #!$%@?ą, dpfy i inne gówna. I po co? Żeby w mieście palił litr mniej niż benzyna. Diesel do ciężarówek, dostawczaków i autobusów.
  • Odpowiedz