Wpis z mikrobloga

@Jofiel: Spoko klamki, trochę szkoda że męskich nie było.

Ze nalepką może spróbuj na mokro, bo na sucho to takiej mocno wycinanej trudno nie #!$%@?ć.

Jak pokazujesz graty nie zamontowane to jest spam jak pokazujesz to jest chwalesie.

Gx 3 w 1 czyli szydera, porada, refleksja w jednym poście.
  • Odpowiedz
@cyb3rm4n: Miałem wcześniej short w 600rr jakoś wykonania bardzo dobra. Z drugiej strony... i tak są po to by się złamały w razie czego a są definitywnie tańsze niż oem i w podobnej cenie jak aftermarket więc jakby co mała strata.
@nokio: Długie kupowałem od tego gościa a krótkie u tego
Jakość wykonania, materiały taka sama, pewnie w tej samej firmie strugane.Tu opisywałem wszystko dokładnie.
@Gixaar:

Jeśli nie
Jofiel - @cyb3rm4n: Miałem wcześniej short w 600rr jakoś wykonania bardzo dobra. Z dr...

źródło: comment_QNYiVKme55zFg4i7PrCAElo0gAvNjbyC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Stitch: Moto docelowo ma być czarne, każdy element. Ale właśnie ze względu na ten borowo wiśniowy emblemat oraz planowany zakup kombinezonu revit czarno czerwonego chcę dodać parę małych czerwonych akcentów.
I teraz mam dylemat czy przewody hamulcowe zrobić całe czarne czy też z czerwonymi banjo. Z jednej strony miał być badass look i czarno czarno z drugiej strony odrobina czerwieni nie zaszkodzi. Tylko obawiam się, że z czerwony banjo będzie wyglądała
  • Odpowiedz
  • 0
@Jofiel: wentylator dostal tylko włącznik, a pompka to bedzie tylko butelka z woda xD poza tym kufer jezdzi ze mna w trasy tylko. nornalnie stelaż out
  • Odpowiedz