Wpis z mikrobloga

@Totems: Kowary - sztolnie, park miniatur
Wojanów/łomnica - pałace, są w oddaleniu 300 metrow więc piszę razem xd
ogólnie warto wpisać w google dolina pałaców i ogrodów, jest kilka pałaców w kotlinie
sciegna - westerncity
jelenia góra -cieplice, parki, pawilony uzdrowiskowe + zamek Chojnik z Sobieszowie
dużo tego jest, nie wiem czy jeszcze aktualne Twoje pytanie xd
@Totems: to dobrze, napisz co lubisz zwiedzać i oglądać, jakie Twoje zainteresowania to coś na pewno znajdziemy xd jakbym miał spisać tak każdą z atrakcji to by mi wyszło ich z kilkadziesiąt w kotlinie jelenioogórskiej xd
@jerzy110992: Interesują mnie jakieś zamki, pałace i ogólnie jakaś starsza architektura, ale również przyroda, jakieś ciekawe szlaki, wodospady jeżeli są i szczyty. Na pewno nie skorzystam z pawilonów uzdrowiskowych i podobnych do tego. Z tego co wymieniłeś to western city też wydaje się być bardzo ciekawe :)
@Totems: z wodospadów to wodospad kamieńczyka i szklarki - szklarska poręba
szczty to wiadomo, z karpacza można w karkonosze iść, ale ja również polecam góry izerskie i rudawy, jeśli masz dużo czasu, to one są również bardzo fajne, niedoceniane, a mają dużo klimatu i spokoj tam jest, mało turystów a szlaki fajnie utrzymane, góry izerskie wręcz perfekcyjne szlaki, w rudawach często asfaltem się idzie xd fajnie też na rowerze tamte rewiry,