Wpis z mikrobloga

W jakim sklepie mam szukać tradycyjnych materiałowych granatowych spodni (takich pół eleganckich nazwijmy to).
Cropp itp sprawdzone, Reserved i House proponują modele w których bałbym się usiąść i ledwo przechodzą mi przez łydkę, Carry było najlepsze, ale nie było rozmiaru. Zatem jutro spróbuję odwiedzić ich inny sklep. Na jakie jeszcze warto poświęcić czas? (oczywiście tak aby pominąć modele dla facetów z chudymi nóżkami). Powiedzmy, że chodzi mi o coś jak poniżej.


#modameska
Pobierz ereswude - W jakim sklepie mam szukać tradycyjnych materiałowych granatowych spodni (...
źródło: comment_eplLUTR4VokhO90btI4GeI0gWoBFDwgx.jpg
  • 15
@Sir_Well_Endowed: Tzn. krój garniturowy to już dla mnie zbyt elegancko na codzienne chodzenie do pracy. Mam nadzieję, że pozostałe sklepy Carry będą mieć rozmiary (niestety na ich stronie nie działa sprawdzanie stanu towaru), bo mireczki pomagają do tego stopnia, że na liście znajdzie się większość sklepów :P
@AllOver: Warszawa here, więc chyba mam większość. Ale szczerze mówiąc to z nazwy Brice nie kojarzę. Jeśli chodzi o Massimo Dutti to patrzyłem na stronie i krój spodni nad kostkę to też nie mój styl. I tak dzięki, za mniej szablonową propozycję.
@ereswude: to, że akurat modela tak ubrali to inna sprawa. Jeśli chodzi o krój, to z tych z MD jestem najbardziej zadowolony. W udach odpowiednio szerokie (a z tym często jest u mnie problem), a od kolana w dół lekko zwężane. A co do Brice to jest to mało popularna w Polsce francuska marka. Spodnie od nich są to najlepiej uszyte spodnie ze wszystkich kupionych w sieciówkach, do tego jedną parę