Wpis z mikrobloga

Widzę, że tag trochę podupadł, więc postanowiłem go reaktywować małym cyklem... ploteczkowo-transferowym! Co w trawie piszczy, kto odchodzi, kto przychodzi, a dlaczego tak a nie inaczej... itp itd. TBL musi żyć! #tblpl #karuzelatbl


Karuzela transferowa TBL, część 1.

1. Stelmet Zielona Góra -
W kręgu zainteresowań są: Gruszecki, Czyż, Chyliński. Wojciechowski, Michalak
Zostają: Koszarek, Zamojski
Odchodzą: Chanas, Cel, Kucharek, Pełka
2. Turów Zgorzelec - Zostają: Chyliński, Dylewicz, Kostrzewski, Karolak, Gospodarek
3. Czarni Słupsk - cisza, mówi się o Gruszeckim jedynie.
4. Rosa Radom -
W kręgu zainteresowań są: Hajrić
Zostają: Adams
Odchodzą: Majewski
Nowi: Milan Majstorović
5. Śląsk Wrocław - przychodzi Kamil Chanas
6. AZS Koszalin -
W kręgu zainteresowań są: Niedźwiedzki, A.J. Walton
Zostają: Austin, Dąbrowski
7. Asseco Gdynia - większość ma zostać, pod znakiem zapytania jest Galdikas, A.J. Walton.
8. Trefl Sopot -
Odchodzą: Leończyk, Bendzius
9. Polfarmex Kutno - Polski trzon zostawiony, do tego podpisali Gabińskiego i Toma Knighta. Zainteresowanie - Zyskowskim juniorem.
10. MKS Dąbrowa Górnicza - przyszli Pamuła i Dłoniak. Kontrakt przedłużył Szymański.
11. Anwil Włocławek - podpisali Łączyński i Diduszko, w kręgu zainteresowań - Wysocki, Mokros.
12. Wilki Morskie Szczecin - podpisali: Majewskiego, Leończyka, Nowakowskiego i Luciusa.
13. Start Lublin - w kręgu zainteresowań: Skibniewski, Grzeliński.
14. Polpharma Starogard Gdański - wielka zagadka.
15. Jezioro Tarnobrzeg - zostali - Paul i Zalewski.
16. Twarde Pierniki aka Polski Cukier Toruń - Wiśniewski podpisany, zainteresowani są - Chylińskim, Gruszeckim, Zamojskim, Zyskowskim juniorem.

To na tyle! uff jeśli dotarliście dotąd to szacun. #koszykowka #plk

  • 19
@JohnnyBanan: Asseco: Walton na 100% out. na Galdikasa jest spora szansa, że zostanie. Podobno może być na jedynce młody Amerykanin. Doszli: Kamiński (skrzydłowy 197cm. '97 rocznik ;))
Dedek i asystent out, na jego miejsce Tane Spasev i nie wiadomo jeszcze kto.
@JohnnyBanan: Fuck, #!$%@?ło mi się z tym Knightem xd
@JahMuffin: W Anwilu stawiamy na stabilizację dlatego znowu zatrudniamy na trenera kota w worku xD Taka ciekawostka, Marcin Woźniak, mówił, że AZS Koszalin był najtrudniejszym zespołem do scoutowania w zeszłym sezonie. Moim zdaniem to nie wypali, zwłaszcza, że po spłaceniu długów będą 2 mln na budowę zespołu. Ale z drugiej strony zapowiada się mizeria, Stelmet i długo długo nic.
@franczi: Większość klubów będzie miało mniejsze budżety więc jest szansa. Wystarczy trafić z obcokrajowcami i może się uda. Po PL widać, że stawiamy.. powiedzmy na waleczność, dodać Wysockiego i jeszcze w miarę ogarniętego polaka i można to ciągnąć.
@JohnnyBanan: Wysocki by nam załatwił sprawę, ale podobno bardzo się oddala i nie kwapi się żeby szybko podpisać kontrakt. No ale gorszego zestawu PL już się chyba nie da niż ostatnio, Łączka i Diduszko na pewno będą gryźć parkiet a nie tak jak Hajrić, który w głowie miał tylko zaliczanie panienek ;d Dla mnie idealnie by było Mokros + Wysocki.
@JohnnyBanan: Czarni
Kontrakty mają: Donaldas Kairys, Michał Nowakowski, Kacper Borowski, Mantas Cesnauskis, Łukasz Seweryn, Tomasz Śnieg i Jarosław Mokros
jedynie Mokros nie jest pewny bo mała kwota wykupu

ponadto ofertę dostał Gruszecki, dzisiaj Blass. chcą zostawić również Shiloha i Eziukwu. osobiście nie wierzę w zatrzymanie dwóch pierwszych

w kwestii finansów, jeszcze przed medalem pojawiła się plotka o większym budżecie na przyszły sezon.
poza tym rzeczywiści cisza.
@JohnnyBanan: Jerel Blassingame w wywiadzie powiedział, że chętnie przeszedłby do nas, nawet będąc zmiennikiem Koszara ;) Niedługo podpisanie umowy z nowym sponsorem. Na 99% nie będzie to Stelmet - zmiana sponsora tytularnego. Dzięki moim wtykom w klubie - wiem nawet jaki to będzie :P