Wpis z mikrobloga

cytując pewnego gościa z Youtuba „Drogi fejsbuku,nazwanie kogoś pedałem jest sprzeczne z waszymi zasadami społeczności,ale pokazanie psa z oderwaną głową już nie?CZY WY JESTEŚCIE #!$%@? NA MAKSA?"

#!$%@? zablokował mi możliwość pisania jakichkolwiek postów na pi*dolone 24 godziny za to,że napisałem do spinających dupę lewaków na gazeta.pl ,że CYTUJĘ „Ile pedałów się tutaj uzbierało,pewnie to fani gazeta.pl".#!$%@? POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ.Ale jakby mnie lewaki i geje zjechali i zaczęli mi grozić,to jest spoko,bo „to są geje,ich nie zablokujemy".

#politycznapoprawnosc ##!$%@?ństwo #lewaki #pejsbuk #facebook #swiat #schodzi #na #psy #ban #blokada #24godziny
  • 6
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: <pisz komenta pod wpisem mającym pół roku

I to chyba wystarczy.Poza tym to,o czym napisałem,rozrosło się teraz już do granic absurdu.Ktoś na fejsie (nie ja,jakby co),bodajże na stronce o tematyce rowerowej chciał umówić się na wycieczkę,a druga osoba napisała „No weź,p*dał mi się zepsuł w rowerze".I za wpis W OGÓLE nie związany z homoseksualistami dostał bodajże 15-30 dniowego bana na fejsie.

I gdzie tu sens i gdzie logika?

http://wmeritum.pl/facebook-cenzuruje-posty-ban-za-wpis-pedal-mi-sie-zepsul-w-rowerze/
  • Odpowiedz
Wydawało mi się, że przeglądam aktywne wpisy na mikro ale musiałem wcześniej przypadkiem kliknąć na tag #!$%@?.

BTW ta druga sytuacja jest rzeczywiście bez sensu (nie byłbym zdziwiony gdyby dostał bana od robota), ale trudno to porównać z tym co opisywałeś w pierwszym wpisie.
@bart16:
  • Odpowiedz