Wpis z mikrobloga

Witam. Używam yanosika od dawna, wcześniej na WP 8.1 teraz na 10. I powiem tyle że znaki są ale nie pokrywa się to z tymi na drodze. Nie przeszkadzało mi to specjalnie ale w sytuacji gdy mam włączoną ocenę stylu jazdy to trochę irytuje.
Np. Wyjeżdżam z terenu zabudowanego a 90 pokazuje się dopiero po 6 km, po drodze jest jeszcze jedno ograniczenie do 70 i tego nie pokazuje. Podobna sytuacja jest
@Yanosikpl: Albo nie potrafię znaleźć, albo włączyć... Jeżdże na mapach google na ekranie i z tą małą okrągłą ikonką, chciałbym aby tam wyświetlało się obecne ograniczenie. Drugą kwestia jest pokazywanie średniej prędkości na odcinkowym pomiarze prędkości, np. Tomtom Fotoradary zapala się na czerwono jak przekraczam średnią prędkość. Czy w Yanosiku też tak jest?
Sprawdzałem wasze zasady i kryteria
Odnosnie punktacji i sa wrecz absurdalne nie mowiac nierealne i bzdurne w obecnej jezdzie na drodze.
Tak ze i z waszej winy nie realne.
Po kolei bede sie starał Podwazyc wasze kryteria.

1))))).Bierzemy pod uwage to jaką czesc trasy kierowca pokonuje w ciagu dnia.Mimo ze w dzień warunki do jazdy sa korzystniejsze niz nocą,nie nalezy tracic czujnosci na drodze.
---ODPOWIEDZ:
Nic bardziej błednego,w dzień warunki sa lepsze??ruch