Wpis z mikrobloga

Wczorajszy wpis o normalnej rodzinie pokazał mi jak prawicowa wykopowa elita łyka to co dwie osoby rozumieją na swoją rację. Wczoraj dodał ktoś grafię pokazującą, że normalna rodzina to facet i kobieta. Udostępniając tą gimbo grafikę nie różnicie się od karynek lajkujących "łobuz kocha najbardziej" xd

Napisałem, że pokazując tą kochającą się parę zapomina o patologi w każdych związkach. Oczywiście wszyscy posłuchali dwie osoby które zobaczyły, że pisze ooo on uważa, że patologia tylko w związkach hetero jest i że lepsza homo rodzina niż hetero normalna. Tłumaczyłem i pisałem, że tak nie jest. No ale jak wiadomo wszyscy wiedzą lepiej. Chciałem pokazać tylko jak bardzo pokazując na grafice szczęśliwą parę oszukujecie jaka jest rzeczywistość i że w związkach homo i hetero występują patologie.

Robicie takimi obrazkami whiskas z mózgu młodych ludzi. Zobaczy taki to i pomyśli, że o bije mnie i ciągle pije ale, że facet i dziewczyna to mam być szczęśliwa/szczęśliwy. No chyba nie chodzi o to. Trzeba pokazywać młodym osobom co jest dobre a co złe.

Jeden z prawaków próbował mi wmówić że uważam, że patologiczna rodzina lepsza od normalnej a sam pisał, że związek homoseksualny to patologia i nie jest coś normalnego. Widzicie przez takich jak wy później takie osoby czują się gorsze bo powtarza im się, że są chorzy i nienormalni. Trudno im zaakceptować samych siebie. Każdy człowiek jest sobie równy i swoimi czynami określa swoją wartość. A w momencie mówienia takich rzeczy o innych przestajecie być równi sobie.

Drugi z prawaków powiedział, że woli by dzieci były w domu dziecka niż oddawane do adopcji parom homoseksualnym. No bo jak wszyscy wiemy brak rodziny jest lepszy niż jej posiadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Polsce co jakiś czas pojawia się informacja, że w jakimś domu dziecka dochodzi do molestowania itp natomiast nie słyszę nic by normalna para gejów czy lesbijek molestowała dzieci. Nie wiem nie znam się więc to pewnie tylko lewicowy bełkot top kek

Ktoś nawet napisał, że takie dziecko z rodzicami np gejami będzie miało kłopoty z innymi dziećmi w szkole. Tak będzie miało ale tylko z tymi których rodzice nie wychowali i nie nauczyli tolerancji.

A co powiecie na takie dzieci które przez całe życie są wychowywane bez wzorca męskiego/żeńskiego. Też są chorzy?

No i jeszcze warto przypomnieć, że homoseksualizm to choroba. I każdy homoseksualista może ot tak sam z siebie zrezygnować z tego... - prawaki to ironia jest bo zaraz się czepicie

I tu nie chodzi o sam fakt legalizacji małżeństw. W większości ludziom chodzi by zalegalizować związki partnerskie. Taka para ma następujące problemy wynikające z takiego życia na kocią łapę:

1. Gdy jedna z osób trafia do szpitala to druga nie dowie się o stanie jej zdrowia chyba, że skłamie że to siostra/brat. No i nie może decydować za leczenie.

2. Gdy jedna z osób umrze to druga nie dostanie jej ciała by pochować. Wszystko wspólne co taka para ma po śmierci jednej z osób zostaje zabrane drugiej osobie. Więc zostaje z niczym. Taka para musi się bawić w umowy cywilne by nie stracić własnego majątku lel

3. Przez to, że żyją w takim związku tracą pracę bo ktoś uważa, że to choroba

4. Nie mogą się wspólnie rozliczać

5. W skrajnych przypadkach nie dostaną z powodu takiego związku kredytu - spotkałem się z taką sytuacją

Nigdzie nie napisałem także tam, że popieram adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Napisałem tylko jej zalety. Wad stety nie widzę bo takowych nie ma. Są tylko w urojonych waszych głowach. Lecz jeśli miałbym wybierać czy miałbym nie mieć rodziców lub mieć rodziców gejów/lesbijki ale takich co by mnie kochali to bym się nawet nie zastanawiał.

I tak według was jestem lewakiem bo patrzę na to przez pryzmat tego co dobre dla człowieka a nie dla mnie. Najbardziej bawi mnie fakt iż w wyborach do parlamentu europejskiego głosowałem na Korwina tak samo w prezydenckich ^^ Ale jak wiadomo według społeczności wykop.pl albo popierasz polityka w stu procentach albo jesteś lewakiem XD

W komentarzach dodaje więcej obrazków które pokazują jak to powinno być przedstawione. Z racji tego, że to gimbografiki to są marnej jakości.

#neuropa
#4konserwy
9.....a - Wczorajszy wpis o normalnej rodzinie pokazał mi jak prawicowa wykopowa elit...

źródło: comment_RXOG2Cz2MZmKMy5sy0jvIyxvYyNjTbUf.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@92Gruszka: tyle, że jak życzą tutaj niektórzy rozgrzanego pręta w pupę homosiom to argumenty o leczeniu, kredycie czy decydowaniu o pochówku do nich nie trafią. Tak naprawdę nic do nich nie trafi bo to tylko słowa.
Ludzie dopiero po bliższym poznaniu sytuacji czy kogoś zmieniają zdanie.

niepotrzebne denerwowanie się. Poza tym naszczałbym każdej ze stron do ryja za zrobienie w internecie jakiejś wojenki o jakieś gówno święto wolności.

nie chodzi
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Osobiście umozliwilbym legalizacje zwiazku aby mogli funkcjonować jak mąż i żona. Wyjątkiem są dzieci. Nigdy w zyciu nie zgodzę sie na mozliwosc adopcji dzieci przez pary homo.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Mnie to najbardziej ciekawi odpowiedź kogoś kto całe życie się wychował w domu dziecka. Wiem, że w domu dziecka był @siemankooo ale tylko przez rok więc nie miał chyba on takich rozterek. Nie wiem czy się myle czy nie ale był tu pewien ktoś kto spędził całe życie prawie w domu dziecka. Niestety znaleźć tego mi się nie udało.
  • Odpowiedz
4. Nie mogą się wspólnie rozliczać


@92Gruszka: Akurat to jest sensownie, bo nie powinni mieć prawa do rozliczania. Rozliczanie wspólne jest po to (taki był zamysł ustawodawcy), aby zwiększyć liczbę piniędzy w rodzinie (mniejszy podatek), aby mogło dojść do prokreacji, czyli wytworzenia się nowego podatnika. A chyba jasne jest, że w takim związku dzieci nie będzie.
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Jeśli chodzi o brak wzorca męskiego/damskiego to fakt rodzina pozbawiona ojca jest tak samo błędna jak homo, ale homo rodzinom można zapobiegać, a jak ojciec/matka ucieknie to już nie cofniesz czasu.
  • Odpowiedz
nie chodzi wam o podkreślenie tego co się stało w USA tylko wkurzenie innych xd

#!$%@? hipokryci.


@lennyface: to to
Lewactwo w większości też ciśnie z gejowatości w zaciszu własnych myśli ale by dokopać prawactwu afiszuje się z poparciem tęczowej sprawy
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o brak wzorca męskiego/damskiego to fakt rodzina pozbawiona ojca jest tak samo błędna jak homo, ale homo rodzinom można zapobiegać, a jak ojciec/matka ucieknie to już nie cofniesz czasu.


CZO
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Co do wychowywania dzieci przez gejów to prawaki piszą o tym jakby dzieci były świadkami seksualności swoich rodziców. Znaczy nie wiem jak to wyglądało w ich domach, może były jakieś patologie, co by dużo swoją drogą tłumaczyło, ale normalnie dzieci nie są świadkami zachowań seksualnych.
  • Odpowiedz