Wpis z mikrobloga

@saint: Bo jakby Cie było stać, to byś nie ośmieszał się takimi wpisami. Tylko człowiek biedny - i materialnie i umysłowo - może drwić z kogoś kto rozsądnie podchodzi do swoich wydatków.
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon: Tu dochodzimy do kwestii Twoich błędnych domysłów wyssanych z palca i prywatnych wycieczek, które raczej są świadczą o Twoim niskim poziomie intelektualnym. #!$%@?ąc od tego, że z całą pewnością nigdy bym nie kupił takiego auta jak Hummer to on samo w sobie jest mało ekonomiczne niezależnie od tego czym je tankujesz.
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon: Lepiej tyle razy nie edytować komentarza bo to może być szkodliwe to primo, a secundo Hummer w moim przekonaniu nie nadaje się do codziennego użytku i umówmy się takie auta są kupowane głównie po to aby brylować ... czyli dla szpanu.
  • Odpowiedz
@saint: Ani razu nie edytowałem komentarza. Rozumiem, że rozmawiałeś z tym człowiekiem i powiedział ci, że kupił dla szpanu? Bo jak nie, to twoje przypuszczenia są tylko gdybaniem. A poza tym jakie znaczenie ma to, że auto kupowane jest dla szpanu w kontekście tego jakie paliwo się do niego leje?
  • Odpowiedz
Instalacja gazowa w takim samochodzie zwróci się w ciągu roku, dwóch, zależnie od tego, ile delikwent jeździ.


@Jerry664: Do takiego samochodu to instalacja raczej 3k nie kosztuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz: jakby kosztowała 3k to zwróciłaby się przy obecnych cenach po jakichś 4500km, więc można to zrobić w dwa miesiące jak ktoś bardzo mało jeździ :P (oczywiście przy hummerze i jego spalaniu 30l/100km, gdzie różnica na jednym tankowaniu to ponad 70zł w kieszeni)
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz: wiesz, 2000-2500 km to naprawdę nie jest wielki przebieg na jeden miesiąc, więc nie wiem skąd Ci się wzięło kilka wyjazdów za granicę na miesiąc. xd chyba, że mieszkamy niedaleko granicy to ok ( ) chciałem tylko zwrócić uwagę, że instalacja (nawet jeśli 2x droższa niż standardowa) zwraca się bardzo szybko w tego typu aucie :P
  • Odpowiedz
@saint: Wiesz, co jak co ale do Hummera to sam bym założył gaz, nawet jakbym miał kasy jak lodu i nie miałbym co z nią robić.

Nie wiem czy słyszałeś, że spalanie gazu emituje mniej tlenków azotu i siarki niż spalania benzyny, albo, o zgrozo, diesela.

Masz 2 w jednym, cebuliony się zgadzają i jesteś bardziej eko.
  • Odpowiedz
Wykopowe biedaki będą bronić gazowek bo sami mają w tico pozakladane BO TANIEJ. Beka zawsze z tego a jak słyszę ze dzięki instalacji gazowej rośnie moment obrotowy to już zwyczajnie się śmieje. Ok gaz jest tańszy i jak was nie stać na normalne paliwo to tankujcie to gowno, ale przynajmniej się przy tym nie osmieszajcie
  • Odpowiedz