Wpis z mikrobloga

Wypok taki liberalny i wolnościowy, a jak USA legalizuje związki partnerskie to wielki #boldupy.

Jak to jest z tą wolnością? Wydawało mi się, że wg wolnościowców wolność jednostki kończy się tam gdzie ingeruje w wolność innej jednostki. Co wam więc przeszkadza para gejów kochających się w zad za obopólną zgodą?

#4konserwy #4kuce #korwin #zwiazkipartnerskie #lewactwo

Wybaczcie za spam tagami. Chciałem trafić do potencjalnie zainteresowanych.
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chciałbym żyć w Twoim państwie w którym idąc po bułki do sklepu byłbym narażony na widok gołej 80 latki z obwisłymi cyckami, czy niegolącego się menela.


@Bsx88: spokojnie nie będziesz musiał, zmiana norm obyczajowych następuje bardzo wolno. Ale poważnie uważasz że nagie ludzkie ciało jest tak odrażające że wystawianie je na widok publiczny powinno być karane? Bez odwoływanie się do obecnego prawa, obyczajów panujących i emocji w tym związanych.
  • Odpowiedz
@cebulak_pl: W wielu krajach też za homoseksualizm karze się śmiercią, więc co to za argument, że w wielu krajach jest legalny?
Ja się pytam, czy "liberałowie" nie chcieliby może poszerzyć wolności jednostki o np. ekshibicjonizm, czy zoofilie, albo w ogóle zlikwidować kodeks karny, to jest najbardziej liberalne rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@gupilogin: No pomyśl przez chwilę czy chciałbyś żeby każdy mógł sobie na golasa chodzić po centrum. Ty sobie chcesz zjeść posiłek a ktoś Ci z owłosioną dupą przed nosem chodzi, Ty chcesz iść do kina, a w kinie obok Ciebie siada facet z penisem na wierzchu.
  • Odpowiedz
wolnosc interpretowana w taki sposob jak ty to robisz sprowadza sie m.in. do tego ze zoofile, dendrofile itp. sa tak samo dyskryminowani jak homo


@Manny_Ribera: Nie, ponieważ ani zwierzę, ani drzewo nie są człowiekiem i nie mają jego praw.
  • Odpowiedz
@Bsx88: Ale właśnie o to mi chodzi żeby spojrzeć na to z dystansem. Co jest w tym złego że trzeba nagość piętnować? To że dziś uważamy że jest to nieestetyczne i nieobyczajne nie znaczy że faktycznie jest złe. Kiedyś nie do pomyślenia było chodzenie w spodniach przez kobiety lub krótkich spódnicach, o bikini nawet nie wspominając. I ówcześni uzywali dokładnie tego samego argumentu co Ty. Pomyśl o tym.
  • Odpowiedz
Jakie "dziury w rozumowaniu"? Jeżeli zezwalamy homosiom (dewiantom- fachowe określenie/ nieobraźliwe) na publiczne obściskiwanie i całowanie, ku zgorszeniu większości to musimy się zgodzić na publiczny ekshibicjonizm innych dewiantów- ekshibicjonistów, gdzie tu dziury?


@Bsx88: Nie, ponieważ zarówno heteroseksualni jak i homoseksualni nie mogą chodzić nago po mieście.
  • Odpowiedz
Jakie "dziury w rozumowaniu"? Jeżeli zezwalamy homosiom (dewiantom- fachowe określenie/ nieobraźliwe) na publiczne obściskiwanie i całowanie, ku zgorszeniu większości to musimy się zgodzić na publiczny ekshibicjonizm innych dewiantów- ekshibicjonistów, gdzie tu dziury?


@Bsx88: Ale, synu, ty chyba nie wiesz czym jest ekshibicjonizm i co chodzi w legalizacji związków partnerskich.
Porównywanie tego do paradowania nago po parku to poziom prawicowych #!$%@?. Nie idź tą drogą.

A poza tym jesteś marnym trollem.
  • Odpowiedz
@Bsx88:

O dokładnie, i ani heteroseksualni ani homoseksualni nie powinni się móc obściskiwać publicznie z ludźmi tej samej płci- równość :)


Nie, płeć nie powinna mieć na to żadnego wpływu. Albo człowiek z człowiekiem może coś robić, albo nie może.
  • Odpowiedz
@rzep: Owszem zwierzęta też dopada degrengolada, zwierzęta też cierpią na choroby (w tym psychiczne), popadają w depresję, a czasami popełniają nawet samobójstwa.
Część zwierząt wychowywanych w środowisku ludzkim może nawet sądzić że są kimś innym niż naprawdę są (transanimalizm).
  • Odpowiedz
@gupilogin: To że ja mam prawo idąc publicznie nie być narażony na patrzenie na twojego wstrętnego owłosionego fallusa, to jest właśnie moja wolność- jestem wolny od oglądania sodomy w miejscach publicznych.
  • Odpowiedz
@Bsx88: > Owszem zwierzęta też dopada degrengolada, zwierzęta też cierpią na choroby (w tym psychiczne), popadają w depresję, a czasami popełniają nawet samobójstwa.

No i? Homoseksualizm występuje w naturze, ergo jest naturalny.
  • Odpowiedz
To że ja mam prawo idąc publicznie nie być narażony na patrzenie na twojego wstrętnego owłosionego fallusa, to jest właśnie moja wolność- jestem wolny od oglądania sodomy w miejscach publicznych.


@Bsx88: Bzdura. W ten sposób można argumentować, że ja mam wolność do niepatrzenia na niemodnie ubranych ludzi, czy wolność do niepatrzenia na grubasów/brzydali itp.

Błędne rozumowanie.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: @rzep: Nie, bo ekshibicjonizm jest takim samym zboczeniem jak homoseksualizm i dla większości ludzi jest nie do zaakceptowania w miejscu publicznym i jeszcze bardzo długo tak będzie, nie dożyjecie czasów w których homo propaganda będzie na ulicach powszechna, przykro mi.

99% ludzi nie ma ochoty latać po ulicy bez majtek i tak samo 99% ludzi nie ma ochoty publicznie epatować miłością do przedstawiciela tej samej płci, a
  • Odpowiedz
@rzep: Homoseksualizm występuje u 1% ludzi, ergo jest zboczeniem podobnie zresztą jak ekshibicjonizm czy pedofilia.

To jak się ubieram to moja sprawa, ale miejsca intymne, każdy powinien mieć zakryte w miejscu publicznym, bo tak stanowi polskie prawo i zapewniam że jakbyśmy zrobili referendum czy zlikwidować ten przepis, to 99% zagłosowałoby na NIE
  • Odpowiedz
Nie, bo ekshibicjonizm jest takim samym zboczeniem jak homoseksualizm i dla większości ludzi jest nie do zaakceptowania w miejscu publicznym i jeszcze bardzo długo tak będzie, nie dożyjecie czasów w których homo propaganda będzie na ulicach powszechna, przykro mi.


@Bsx88: Dlatego ekshibicjonizm jest zakazany dla wszystkich.

99% ludzi nie ma ochoty latać po ulicy bez majtek i tak samo 99% ludzi nie ma ochoty publicznie epatować miłością do przedstawiciela tej
  • Odpowiedz
@rzep:

Dlatego ekshibicjonizm jest zakazany dla wszystkich.

Tak jest i obściskiwanie się z przedstawicielem tej samej płci jest również zakazane dla wszystkich również dla heteroseksualistów.
  • Odpowiedz
Homoseksualizm występuje u 1% ludzi, ergo jest zboczeniem podobnie zresztą jak ekshibicjonizm czy pedofilia.


@Bsx88: Fajnie, ale co to zmienia w temacie naturalności? Rude włosy też nie są naturalne, bo występują u 1-2% populacji?

To jak się ubieram to moja sprawa, ale miejsca intymne, każdy powinien mieć zakryte w miejscu publicznym, bo tak stanowi polskie prawo i zapewniam że jakbyśmy zrobili referendum czy zlikwidować ten przepis, to 99% zagłosowałoby na
  • Odpowiedz
Tak jest i obściskiwanie się z przedstawicielem tej samej płci jest również zakazane dla wszystkich również dla heteroseksualistów.


@Bsx88: Po pierwsze nie jest zakazane.
Po drugie - nie powinno mieć znaczenia jakiej kto jest płci - uzależnianie prawa od płci jest dyskryminacją.
  • Odpowiedz