Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków posiadających Jiayu S3 wersja 2GB jak u was jest siecią 4G bo nie mogę w żaden sposób jej złapać cały czas mam wyświetlone 3G w usługach 4G/3G mam wybraną właściwą kartę nawet w preferowany typ sieci wybieram 4G(zalecany) jednak po resecie telefonu mi się zmienia na 3G dziś jeszcze załatwię sobie kartę sim z innej sieci i przetestuje może w niej jest problem, obecnie mam Nju.
#telefony #jiayu
  • 11
@mars83: Jest na pewno już nawet wgrywałem inny soft, ale dostaje ten sam efekt zastanawia mnie tylko to automatyczne przełączanie na 3G pomimo iż ustawiam 4G do głowy przychodzą mi dwie opcje karta sim lub LTE jest jakoś zablokowany w telefonie.
@mars83: I już wszystko jasne, włożyłem kartę z Virgin mobile i od razu wyskoczyło 4G. Znalazłem też info na stronie Nju, że mają dwa rodzaje kart sim z obsługą LTE i bez. Czas przenieść numer do innej sieci.
@Madlen_: Niestety nie, cytat ze strony Nju

Jestem w zasięgu sieci LTE i mam odpowiednie urządzenie a tryb sieci LTE nie jest aktywny. Dlaczego?


Prawdopodobnie nie posiadasz odpowiedniej karty SIM. Tylko karty SIM z oznaczeniem USIM obsługują LTE. Konieczna będzie wymiana Twojej karty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.