Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać. Przeglądam sobie wykop przed snem i nagle telefon (galaxy s4) się zawiesił. Myślę trudno - resetuję. O nie da się zresetować. Wyjmuję baterię, włączam i klapa. Na ekranie powitalnym telefon wariuje ekranem - różne szare i kolorowe linie nie wiem jak to opisać. Próbowałem wejść w recovery mode ale wiesza się przy wchodzeniu w niego. Dodam, że telefon nie rootowany, oryginalny soft. Czy to już po telefonie czy jest na to jakaś recepta? Załączam zdjęcie.
#android #telefony #pytanie #informatyka ? #samsung
Pobierz r.....9 - #!$%@? mać. Przeglądam sobie wykop przed snem i nagle telefon (galaxy s4) s...
źródło: comment_YdAeE2gZ9vprtTUZzz8csYMnbaBF6qCp.jpg
  • 14
@rafus49: power + volume down w jednym momencie. Jak użyjesz tej kombinacji i wybierzesz opcje reboot to może ruszy. Jak to nie pomoże to weź opcje factory reset = wipe. To może postawi telefon na nogi, ale usunie wszystkie dane.
@PanKtos: cóż… Udało mi się teraz włączyć ale po minucie działania się zacina i pada. W recovery mode raz udało mi się wejść i dopiero się w nim zaciął. Jedyna opcja to zapytać w serwisie.
@PanKtos: Przejdę się z nim do serwisu bo sam nic nie zdziałam. Telefon potrawi chwilę pochodzić włączony, gdy ładowałem to nawet 30 min bez dotykania go. A teraz próbowałem włączyć to ekran zwariował, telefon się wyłączył i zaczął wibrować (ciągła wibracja przy wyłączonym telefonie).