Wpis z mikrobloga

@MuzG prawda jest taka ze praktycznie kazdy rookie jest projektem, nikt nie wie czy Towns zrobi od razu roznice, Davis jeden z najlepszych pickow ostatnich kilku lat tez od razu nie wszedl na ten poziom, Knicks jesli chca budowac druzyne na juz na mistrza to i tak powinni robic druzyne z FA. Jesli ich pick wypali to jeszcze beda Phila nosic na rekach
prawda jest taka ze praktycznie kazdy rookie jest projektem,


@Macqq: To prawda, tyle że jedni zawodnicy nabrali już o wiele więcej szlifów od innych i wybór właśnie tych oszlifowanych jest mniej ryzykowny. Towns to projekt który praktycznie od razu może wiele wnieść do drużyny, nad Łotyszem trzeba trochę więcej popracować. No i oczywiście nie wiadomo jaki wpływ na rozwój każdego z nich będą miały kontuzje.
@Macqq: Czy ja wiem, spokojnie mogli wyczarować coś korzystniejszego dla drużyny. Mudiay jako najlepszy dostępny wtedy gracz byłby lepszy. Cauley-Stein dałby defensywę, albo chociaż podstawę do defensywy, której NYK brakuje, a zawsze zostawała opcja trade down i wyciągnięcie jakichś kawałków układanki, które byłyby przydatne.
@Kosteq64 Mudiay to niewiadoma(ciesze się, że spadł do Denver :D), Cauley-Stein również - ma problemy ze zdrowiem. Nyk i tak ma gruby hajs spokojnie może wyciągnąć Monroe, podobno z Tobias Harrisem też jest coś na rzeczy, jest szansa, że tragedii nie będzie :) a nuż dodatkowo Porzingis okaże się stealem tego draftu?
@Macqq: Cauley-Stein idealnie pasuje do Monroe. Mudiay to niewiadoma, ale chyba mniejsza niż Porzigins, który nie zbiera i marnie broni. Ma słabą ramę i wygląda jakby ważył 50kg. Jeśli będą momenty, gdzie grać będzie para Porzigins-Bargnani to będzie śmiesznie :) Wiadomo, może się rozwinąć na Dirka (marne szanse), ale przy tym jak obecnie wygląda może mieć ciężko nabrać masy, a to pewnie będzie dość znaczny problem, bo niedostatków siły fizycznej w
@bielan123: WCS to jest też dobry grajek, niby ma te red flagi przez kontuzje, ale to może być center, który poprowadzi bardzo dobrą defensywę. Zresztą ciężko powiedzieć cokolwiek o wyborze SAC, bo tam moga być takie wymiany, że nic nie ogarniemy za jakiś miesiąc :)

A akurat z Mudiaya w Denver to się cieszę, lubię go i jeśli zdrowie mu dopisze to może być PG zdecydowanie lepszym od średniej, jak Nuggets
@kosteq64: Lawson napisał, że będzie w Sacramento, więc teraz można to trochę bardziej zrozumieć ;)
Tylko pytanie: czy chcą grać WCS i Cousinsem razem? Nie mam przekonania czy to wypali.
Mudiay to będzie zajebisty grajek, będą handlowali Lawsonem, więc z miejsca starter - i dobrze!
@bielan123: Winslow akurat dobrze trafił, a nie powiedziałbym że spadł. Po prostu ten wybór WCS z 6 lekko zamieszał. Prywatnie myślę że Johnson będzie lepszy od Winslowa, no i nie wiadomo jak Winslow wypadał na workoutach :)