Wpis z mikrobloga

@exzxxx: Ale ty chyba nie rozumiesz co napisałem. To tag #wot, nie #historiapancernychpojazdow. Nikt nie ma obowiązku znania dokładnych nazw pojazdów z tej gry, bo to nie o to tutaj chodzi, a jako (chyba) jedyny radziecki czołg używający cyfr rzymskich jest to po prostu mylące. Pokaż mi tez, gdzie twierdzę, ze to ST-i, nie ST-jeden.
Ja rozumiem, że niektórych kręci też coś więcej niż klikanie w czołgi, sam jestem
@FeniEnt: > Pokaż mi tez, gdzie twierdzę, ze to ST-i, nie ST-jeden.
To ja twierdzę, ze to jest st1 a nie sti więc nie wiem o co ci chodzi. Nie oczekuję od kogoś kto robi filmiki z wota, że będzie się znał na historii, no ale chociażby nazwę poprawną należy znać jak coś omawiamy. To jest taki sam błąd jak niektórzy mówią dżagpancer
@exzxxx: przeczytaj jeszcze raz zacytowane zdanie i swoje pierwsze, bo trochę źle je chyba zrozumiałeś. A co do reszty - rozumiem upominanie, ale można to zrobić w trochę bardziej uprzejmy sposób, co jest znacznie bardziej skuteczne. Jak komuś będziesz wytykał błąd w taki sposób jak tutaj, to raczej zostanie to zignorowane jako złośliwość, a nie trafna uwaga, którą należy przyjąć do serca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)