Wpis z mikrobloga

#ncplus #cyfra #canalplus chyba ich pojeablo do reszty z tymi cenami w nc+ to ja w starym N za 89zł mam opcje hbo i za moje npremium dadza mi canalplusy a te #!$%@? w nowej ofercie nawet za 119zł nie dają hbo tylko wszystkie canal plusy, mało tego w ofercie za 99zł nie dają sportowych canal+. #!$%@?ło no #!$%@?ło. Z końcem umowy z N przenoszę się na Cyfrowy Polsat. #oswiadczenie #atencja #atencjoprzybywaj
  • 18
@hoolsky: @Fheat: oferte ogladaja moi rodzice i ogladaja czasem hbo wiec mam w dupie ich pilke nozna i sporty wazny jest eurosport. a co najlepsze to te #!$%@? za nmpremium nie dadza mi od tak wszystkic canal plus bo jak to tak, tylko dadza te nowe famili 1 i 2. #!$%@?. mnie sie umowa konczy pod koniec roku ale i tak mam ich w dupie, na pewno nie przejde na
@semperfidelis: dobrze jak wg was jest do dupy to niech tak bedzie ale wezcie pod uwage ceny. są więkesze o wiele niz w n za całość a nawet chyba ceny wieksze niz w cyfrze były. wątpie że nagle poleca zmieniać umowy jak one w ogole sie nie kalkulują. bo jak ktos chcial canal plusy to ma je w cyfrze a n sport dostanie a jak ktos chcial hbo w n to
@ToshioSM: to im podziekuje i tyle, @ToshioSM: @semperfidelis: jesli chodzi o cinemax to jak ktos to mial zamiast hbo w pakiecie to teraz przechodząc za tą sama cene miec ich nie bedzie, bo te filmowe są wyłącznie za 200zł a nie za 89 czy 99. Kpina. mało tego, nawet te gowniane filmboxy dali za 200zł w pakiet a je tez mam za 89 w N. juz nie wspone tego
@semperfidelis: póki moge zostane na starej n-ce a potem na polsat, bo serio nie ma sensu brać za 99 czy 119 ochłapów kanału plus. nie po to rezygnowałem z cyfry na rzecz n by gówno do mnie wróciło w dodatku o wiele drożej. zaraz popatrze sobie na oferte polsatu. szkoda ze na wsi nie ma upc czy vectry...
@madtrexx: Radzę poczekać na propozycję przedłużeniową, a w międzyczasie polecam Ci wziąć pilota do ręki, wejść sobie w ustawienia i przejrzeć szczegóły faktury (wchodzisz na fakturę i klikasz niebieski na pilocie). Tak - masz rabat w wysokości ~50-70zł za liczbę pakietów i za stałego abonenta. Odejmij sobie teraz te rabaty i Ci wyjdzie, że bez nich płaciłbyś ~130-150zł.

I tak, rozumiem że to nadal nie to samo, że HBO tylko w
@rzezol: nie bardzo rozumiem o co chodzi bo nie sprawdzalem, ale poki co zostaje przy tym co jest za ta sama cene i tyle. chyba ze jeszcze mi dadza cos wiecej w tej cenie na co nie licze to wtedy moge podpisac nowa umowe. inaczej niech sie gryzna. jutro dzwonie